گروه: اخبار استان خبر: 140294 / تاریخ انتشار : 1398/9/9 ساعت : 12:56
گزارش تصویری

افتتاح مسکن مددجویی در بخش سوق شهرستان کهگیلویه+تصاویر

یک باب مسکن مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط بسیج سازندگی و با حضور مسئولین شهرستانی و بخش سوق افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز یک باب مسکن مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط بسیج سازندگی و با حضور فرماندار، فرمانده بسیج شهرستان کهگیلویه وسایر مسئولین شهرستانی و بخش سوق افتتاح و به بهره برداری رسید.

 
حمزه محقق زاه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه در این آیین گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حضرت امام راحل در سال 97 قراردادی بین کمینه امداد و سازمان بسیج سازندگی مبنی بر ساخت مسکن مددجویان در استان کهگیلویه وبویر احمد منعقد شد.
 
 
محقق زاده گفت:  در سطح شهرستان کهگیلویه 181 واحد مسکن مددجوی کمیته امداد را در دستور کار داریم که تا کنون 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در هفته بسیج مستضعفین امسال 8 مورد را به نمایندگی افتتاح و امیدواریم تا پایان سال در صورت تحقق بودجه تا پایان سال پیشرفت فیزیکی خواهیم داشت.
 
وی افزود: در خصوص تعداد متراژ هر مسکن  50 متر مربع را با هزینه پایانی و تمام شده 35 میلیون تومان در دستور کار داریم و با توجه به مشکلات اساسی که در بخش گرانی و مصالح ساختمانی وجود داشت امیدواریم که تا پایان سال بتوانیم ساخت این مسکن ها را به اتمام برسانیم.
 
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت: در صورت تامین اعتبار تا دهه فجر می توانیم مسکن مددجویان را تحویل دهیم و تا الان به نمایندگی از 8 مورد مسکن مددجویان این منزل افتتاح می شود.
 
محمد برومند رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش سوق گفت: طبق قرارداد در بخش سوق 38 مورد ساخت منزل مددجویی در دستور کار است که یکی از آن ها به نمایندگی افتتاح می شود.
 
برومند گفت: اعتبار این پروژه مبلغی قریب به یک میلیارد و 330 میلیون تومان است که یکی ازاین پروژه ها با حضور مسئولین شهرستانی و بخش سوق افتتاح و به بهره برداری رسید.
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 
 
 
 
 
---
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.