گروه: اخبار استان خبر: 140232 / تاریخ انتشار : 1398/9/6 ساعت : 17:41
با حضور فرمانده سپاه فتح برگزار شد

افتتاح و بهره برداری از 41 طرح بسیج سازندگی سپاه فتح+تصاویر

ظهر امروز آئین افتتاح و بهره برداری۴۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد ساخت شده توسط سپاه فتح و یک باب کتابخانه روستایی با حضور فرمانده سپاه فتح برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز آئین افتتاح و بهره برداری۴۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد ساخت شده توسط سپاه فتح و یک باب کتابخانه روستایی با حضور فرمانده سپاه فتح  برگزار شد.


فرمانده سپاه فتح در این آیین بیان کرد: به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ۴۰ واحد مسکونی مددجویی کمیته امداد امام خمینی در استان افتتاح و کلید این منازل به صاحبان آنها تحویل داده شد. 

 

سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل با اشاره به اینکه سپاه فتح ۶۴۹ مسکن مددجویی در کهگیلویه و بویراحمد می سازد گفت : سهم شهرستان دنا از این تعداد مسکن مددجویان  ۵۷ مورد است.وی افزود: ۱۹ واحد مسکونی مددجویان شهرستان دنا امروز تحویل و بقیه تا بهمن ماه ۱۳۹۸ افتتاح و به بهره برداری می رسد . فرمانده ارشد نظامی استان تصریح کرد: تا پایان سال ۴ کتابخانه دیگر در استان به بهره برداری می رسد.خرم دل خاطر نشان کرد : آب رسانی ، راه سازی،  طرح های ترویج کشاورزی و کارگاه های اشتغال از دیگر طرح های بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و  آبادانی سپاه فتح است که تا پایان نیمه اول سال ۱۳۹۹ تمامی طرح ها تکمیل می شود.وی مدت زمان بهره برداری از این طرح ها را تا پایان نیمه اول سال ۱۳۹۹ عنوان کرد و گفت: سپاه و بسیج مردمی هستند و خدمت به مردم را وظیفه خود می دانند. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
گفتنی است فرمانده سپاه فتح همزمان با آیین افتتاح این طرح ها  با خانواده شهید نظری در روستای علی آباد دیدار و گفتگو کردند.
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.