گروه: اخبار استان خبر: 140208 / تاریخ انتشار : 1398/9/6 ساعت : 09:59
اظهارات جنجالی سرمربی نفت و گاز گچساران در گفتگو با صبح زاگرس:

ماجرای "شُل برها" در استادیوم نفت گچساران/برخی ها دوست ندارند به لیگ یک صعود کنیم/تا کی نتایج بیرون از زمین باید تعیین شود؟+فیلم

یوسف نادریان:داوری ها کاملا به ضرر ماست ،نمی دانم کسی با ما نیست! و تا کی می خواهد فوتبال لیگ دو اینچنین باشد و تعیین نتایج از بیرون زمین بازی باشد؟!.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،یوسف نادریان، سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در گفت و گوی اختصاصی با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص عملکرد تیمش گفت:متاسفانه با همه مشکلات تیم ،باز هم این بدشانسی ها ما را رها نمی کند،از بازیکنان تیمم راضی هستم، اما نتیجه آن چیزی که می خواهیم نمی شود.

وی در ادامه با گلایه از قضاوت داوری مسابقات افزود:داوری ها کاملا به ضرر ماست، نمی دانم کسی با ما نیست! و تا کی می خواهد فوتبال لیگ دو اینچنین باشد و تعیین نتایج از بیرون زمین بازی باشد؟!.

نادریان تصریح کرد:شاید خیلی ها دوست ندارند باز هم تیم نفت و گاز گچساران به لیگ یک صعود کند!،متاسفانه بدترین زمین چمن را در لیگ دسته دوم فوتبال داریم و کسی هم به زمین نمی رسد؛روز بعد از باران پا به زمین برای تمرین گذاشتیم در حالی که پر از جانور بود، همان چیزی که خود شما گچسارانی ها به آن "شُل بر" می گویید!!!.

این مصاحبه را در ادامه مشاهده کنید.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.