گروه: اخبار استان خبر: 140190 / تاریخ انتشار : 1398/9/5 ساعت : 20:02
جانشین سپاه فتح در جمع بسیجیان کهگیلویه مطرح کرد؛

دشمن همیشه از دست مردم ولایت مدار سیلی خورده است/ استکبار جهانی باید منتظرسیلی های محکم تری از سوی این مردم باشد

سرهنگ انصاری جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای این گردهمایی بزرگ گفت: امروز گردهم آمده ایم تا یک بار دیگر با امام شهیدان و با رهبر فرزانه انقلاب عهد ببندیم که در راه این نظامی که با شهامت،اقتدار،عزت و بصیرت به دست آمده ثابت قدمیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز بسیجیان شهرستان کهگیلویه به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین از نقاط مختلف شهرستان در مصلی امام خمینی(ره) دهدشت تجمع کردند.

سرهنگ انصاری جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای این گردهمایی بزرگ گفت: امروز گردهم آمده ایم تا یک بار دیگر با امام شهیدان و با رهبر فرزانه انقلاب عهد ببندیم در راه این نظامی که با شهامت،اقتدار،عزت و بصیرت به دست آمده ثابت قدمیم.

سرهنگ انصاری گفت: در طول این چهل سال دشمنان قسم خورده نظام، یک لحظه از دشمنیشان با این ملت غفلت نکردند. با اینکه وارد چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب شدیم اما دشمنان قسم خورده این نظام و در راس آن ها آمریکای جنایتکاردست از دشمنیش برنداشته است.

وی افزود: در همین قضیه اخیر، وقتی نا امنی در برخی از شهرها بوجود آمد همه دیدند که استکبار جهانی از اقصا نقاط این کره خاکی به چه شیوه ای آمدند و اعلام موجودیت کردند و گفتند که ما از دو سال قبل این سناریو را برنامه ریزی کردیم که ما به آن ها می گوییم شما غلط کردید.

 

 

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد خطاب به دشمنان ایران گفت: مگر این انقلاب در سن نوجوانی نبود، مگر شما و همپیمانانتان به میدان نیامده بودید، مگر در سن جوانی این کشور با اعوان و انصار وماشین جنگی که در ختیار داشتید نیامدید؟ چه طورشد که در سن جوانی و نوجوانی این نظام هیچ غلطی نتوانستید انجام دهید اما در سن چهل سالگی، سن پختگی و بالندگی به خود اجازه می دهید که در مقابل این مردم بایستید؟

مهدی انصاری تصریح کرد: آخرین سیلی مردم را در این دو سه روز گذشته چشیدید و هنوز هم دارید از دست ملت ولایت مدار وهمیشه بیدار ایران اسلامی سیلی می خورید. چقدر شما پررو شده اید، مگر شما در جنگ سخت مقابل این مردم نیامده اید؟مگر ماشین های جنگی شما قویتر نبود؟مگر تیپ و لشکرهای شما بیشتر نبود؟ مگر ابزار جنگی بروز در اختیار حزب بعث قرار نداده بودید؟ مگرمقام معظم رهبری نفرمودند که اگر یکی بزنید ده تا میخورید؟ چه طور شد که هنوزهم بی بصیرتید و از این مردم ولایت مدارغافل شده اید؟ چه طور شد که هنوزدرمحاسباتتان  نسبت به این ملت دچار اشتباه هستید؟

 

وی با اشاره به اقتدار ایران اسلامی خطاب به مزدوران استکبار جهانی گفت: مگر شما نمیدانید این مردم و این بسیج ذوالفقار رهبری و ذوالفقارنظام هستند. مگر شما نمیدانید که اگر بخواهید دست از پا خطا کنید از دست توانمند این ملت و از این ذوالفقاری که در چهل و یکمین سالگرد نظام شکوهمند انقلاب اسلامی دردست رهبری قراردارد آسیب خواهید دید. مگر نمیدانید که این ذوالفقار امتداد ذوالفقار امام علی (ع) است؟ مگر نمیدانید این انقلاب استمرار واقعه عاشوراست؟ چقدر شما بی بصیرتید.

انصاری به تلاش های آمریکا برای ضربه زدن به ملت ایران اشاره کردو گفت: مگر نیروهای آموزش دیده وتکاوران دریایی آمریکایی با آن شکل فجیح به اسارت در نیامده و قایق های مدرن و ابزار و سلاح های بروز را در اختیار نداشتید؟ مگر در دهانه فاو از دست رزمندگان ما سیلی نخوردید و در طول این چهل سال 7 هواپیمای فوق مدرن و پیشرفته و پهباد نساختید که با دست رزمندگان این ملت نابود شدند؟ چقدر شما در معادلاتتان نسبت به این مردم دچار اشتباه می شوید. بعد می آیید و جنگ های نیابیتی را از کشورهای حوزه خلیج فارس راه می اندازید.  مگر آن راهبرد نیل تا فرات تسلیم جبهه مقاومت نشد؟

وی افزود: مگر نه اینکه در جنگ بیش از ۴۶ کشور دنیا با شما هم پیمان بودند و بعد از چهل سال بیش از 86 کشور دنیا شما را همراهی کردند و باز هم شما شکست را پذیرفتید. ایناست که می گوییم شما قادر نبودید درسنین نوجوانی و جوانی حریف این انقلاب شوید و در سن چهل سالگی که سن پختگی و بالندگی است، چه طور به خود اجازه می دهید که مقابل این نظام قرار بگیرید؟

 

 

 

انصاری ادامه داد: مگر نمیدانید این مردم مردم بصیری هستند که توسط نائب امام زمان رهبری می شوند؟ باید منتظر سیلی های محکم تری از سوی این مردم باشید و به حول و قوه اللهی سیلی محکمی از دست این ملت خواهید خورد. بسیجیانی عزیزی که امام فرمود" من از خلوص شما غبطه می خورم و از خدا می خواهم که با بسیجیان محشورم کند". این چه بسیج و ملتی است که نائب امام زمان اینگونه از خدا آرزو میکند؟

 

جانشین سپاه فتح استان گفت: بسیج اهل ارتباط با خدا،اخلاص درعمل جهادی مبتنی بر انجام وظیفه، اهل کار برای رضایت خدا، اهل گمنامی و بی نشانی ،حضور در صحنه، عملم جاهدانه و‌ زندگی شهادت طلبانه است. این بسیجی استکه امام می فرماید بسیج لشکر مخلص خداست.

وی خطاب به مسئولین و مدیران گفت: بسیجیان دغدغه مند و پرتلاش را در این حماسه دفاع از نظام دیدید که یکی بار دیگر آمدند و سیلی محکمی را به گوش یاوه گویان و در راس استکبار جهانی زدند.

انصاری به فلسفه بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج اهل بصیرت است. بصیرتی که مقام معظم رهبری فرمودند" بصییرت یعنی اینکه ما بدانیم،شمر که سر حضرت اباعبدالله را از تن جدا کرد از جانبازان جنگ صفین بود که تا مرز شهادت هم پیش رفت".

وی افزود: ریزش خواص را از اول انقلاب تا الان می بینیم. بسیجیان باید بیدار باشند که آن خرمشهرهایی که مقام رهبری فرمودند در پیش است همین است که دشمنان و استکبار جهانی اعلام کردند که ما از چند سال قبل برای اتفاقات آبان ماه 98 برنامه ریزی لازم را داشتیم و آن ها دیدند که چه سیلی از مردم ولایت مدار خوردند.

مهدی انصاری به اهمیت حضور مردم در صحنه های مختلف اشاره کرد و گفت:به یاد داشته باشید که حضور در صحنه شما برای نظام اسلامی سرمایه است و آن زمانی که اغتشاش گران وارد خیابان ها می شوند شما باید در صحنه حضور داشته باشید نه بعد از اینکه صحنه تمام شد بیایید که البته آن هم خوب است اما باید زمان شناس باشید و بدانید که درچه ساعت و ثانیه ای باید در صحنه ها حضورداشته باشید. ما نباید یک ثانیه هم غفلت کنیم چرا که دشمنان نظام حتی یک ثانیه هم در دشمنیشان غفلت نکردند.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: کشورما از اول انقلاب با کمترین ابزار وامکانات در دریا، زمین، هوا مورد تهاجم و محاصره اقتصادی مواجه بود اما چه شد که از دل این مردم موشک های با برد بلند به سمت مناطق استکبار شکلیک می شود؟

 

وی با تاکید بر درخشش مردم انقلابی ایران گفت: چه شد که ما در عرصه علمی ، پزشکی و‌سایر رصه ها جزء کشور های برتر دنیا شدیم؟ مگر ما در جنگ سخت و نرم،تحریم های  اقتصادی نبودیم؟ اما ملت ما در اوج جنگ و تحریم و محاصره خوش درخشیدند.مگر این سامانه ای که هواپیمای فوق مدرن استکبار جهانی را متلاشی کرد از دست توانمند جوانان ایرانی ساخته نشده بود؟

انصاری در پایان گفت: به حول و قوه اللهی پشت سر ولایت،گوش به فرمان،با بصیرت و زمان شناس آماده ایم که از نظامی که خون بهای شهیدان است با جان و دل دفاع کنیم تا این علمی که متعلق به امام عصر است توسط فرزند خلفش به دستش سپرده شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.