گروه: اخبار استان خبر: 140188 / تاریخ انتشار : 1398/9/5 ساعت : 14:29
درسالروز تشکیل بسیج مستضعفین برگزارشد؛

تجلی شکوه و اقتدار بسیجیان درگچساران+تصاویر

همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، مجموعه ورزشی پدخندق گچساران شاهد حضور منظم و با شکوه بسیجیان بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل، بسیجیان گچساران با تجمع در مجموعه ورزشی پدخندق این شهرستان با فریاد "لبیک یا خامنه ای، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل " با آرمانهای امام (ره) ، شهداء و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

در این مراسم اقشار مختلف بسیجیان از حوزه های مقاومت بسیج،گردان‌های بیت المقدس، الزهرا و گردان های امنیتی حضور داشتند و سردار محمد جعفر اسدی از فرماندهان دوران دفاع مقدس، سخنران ویژه این مراسم در گچساران بود.

حضور بسیجیانی از نسل‌های اول انقلاب در کنار نوجوانان بسیجی امروز ،جلوه‌های زیبایی از اقتدار و شکوه بسیجان دراین شهرستان را به نمایش گذاشت.در این مراسم فرماندارگچساران ،امام جمعه گچساران، رئیس دادگستری و جمع دیگری از مسئولین این شهرستان نیز حضور داشتند.

سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب ،فرمانده سپاه ناحیه گچساران در این اجتماع بزرگ بسیجیان، اظهار کرد:بسیج در تمامی عرصه های اقتصادی، فرهنگی ،سیاسی و اجتماعی حضور پررنگ و موثری دارند وامروز در چهلمین سال تاسیس این نهاد مقدس به فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی قرار داریم.

وی افزود: بسیج موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی بوده و از بدو تولد تاکنون در زمینه خدمت رسانی خوش درخشیده است و تفکر بسیجی همواره فتنه های دشمن را نقش بر آب کرده است.

نورایی نسب تصریح کرد:دشمنان انقلاب اسلامی بدانند تا این بسیجیان و این فرهنگ بسیجی وجود دارد هرگز نخواهند توانست نقشه های شوم خود را در جمهوری اسلامی به پیش ببرند،این درحالی است که بسیج تاکنون با اقتدار و شایستگی تمام نقش های دشمن را در نطفه خفه کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران افزود:همه دیدید که ملت با حضور پرشور خودشان در محکومیت اغتشاشگران، ته مانده فتنه گران را نیز جارو کردند و امروز دشمن تمامی حربه های خود را به کار برده و تمامی تحریم ها را انجام داده و دیگر کاری هم نمانده است که انجام نداده باشد، اما به ناکامی رسیده است و نفس های آخر را می کشد.

 

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.