گروه: اخبار استان خبر: 140175 / تاریخ انتشار : 1398/9/5 ساعت : 13:53
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح :

تفکر بسیجی باعث تبدیل شدن ایران به قدرت برتر در منطقه شده است/نبود روحیه انقلابی باعث فشل شدن وضعیت اقتصادی شده است

حجت الاسلام حکمتی نیک گفت: چگونه است وقتی می توانیم پنجمین قدرت برتر موشکی جهانی باشیم اما در اقتصاد چنین فشل هستیم که بدون شک اگر تفکر ناب بسیجی حاکم می شد و تفکر بسیجی در مسئولان ما جا می گرفت شاهد این همه مشکلات نبودیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان لنده به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج بیست میلیونی به فرمان امام خمینی(ره)  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: عمق استراتژیکی تفکر امام خمینی(ره)مبنی بر تشکیل بسیج و صیانت از بسیج و دستاورد های انقلاب است.

 

حجت الاسلام حکمتی نیک افزود: همیشه در تاریخ و گذر زمان شاهد چپاول عالم توسط سلطه گران بودیم که در زمان های مختلف تاریخی این هجمه و چالش ها را دیده بودیم و از زمان کودتای ۲۸مرداد و سایر زمان ها به خوبی شاهد این رفتارها هستیم که کینه توزی دشمنان به خصوص امریکا یک رفتار خصمانه و ماهوی است.

 

وی تصریح کرد: روسای جمهوری امریکا هر کسی که باشد دشمن ما است و این کینه توزی و رفتار های انان همواره در جهت تغییر نظام ایرانی و اسلامی است و این دشمنی با هیچ شخص و یا گروهی نیست بلکه عمیق و کینه ای و ریشه دار است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح تاکیدکرد:امروز امریکایی ها در اتاق های فکر خود راهبردهای استراتژیکی برای جلوگیری از رشد ایران و ایجاد آشوب‌های مختلف و فتنه انگیزی به کار بسته اند که انسجام دینی و ملی، رهبری و ولایت فقیه و دوستداری و اقتدار دفاعی ما را هدف قرار داده اند.

 

حکمتی نیک گفت:در برجام دو اقتدار موشکی ما را هدف قرار داده اند که به واسطه تسلط و قدرت نفوذ منطقه ای جمهوری اسلامی، از مهمترین راهبردهای امریکا است و وقتی عربستانی ها حاضرند هزینه تمام ویرانی سوریه را بپردازند تا ایران از سوریه خارج شود ولی قدرت نفوذ معنوی و دفاعی ایران مانع از این کار شد.

 

سخنران مراسم پنجم اذر لنده گفت:تفکر انقلابی ما امروز به همه جهان صادر شده است که این تفکر روز به روز  در حال تسری به همه جهان است.

 

وی گفت:اختلاف ماهویی امریکایی ها با ما باعث شده است که فتنه های پی در پی را برعلیه ما به کار ببرند و در عرصه سیاست، اقتصاد و اعمال تحریم ها و تغییر سبک جنگی به اقتصادی، در حال توطئه چینی هستند.

 

حکمتی نیک گفت: امروز راهبرد آنان و دکترین امریکایی ها تغییر وضعیت اقتصادی و اعمال تحریم های مختلف است که در مقابل، سیاست ما و دکترین ما تسلیم ناپذیری و تثبیت اقتدار ملی و دفاعی است.

 

وی افزود: وقتی امریکا سپاه را تروریست می خواند به خوبی شاهد اقتدار این سپاه در جلوگیری از تردد انان در منطقه خلیج فارس هستیم و هواپیمای جاسوسی انان را در خلیج فارس هدف می گیریم.
 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح خاطرنشان کردند:عدم پاسخگویی به نامه ترامپ توسط ابه رئیس جمهور ژاپن نشان از اوج اقتدار ایران در جهان است و نشانه دیگر ان بحث بی اعتمادی به امریکا است.
 

وی تاکید کرد: امروز چالش هایی در حوزه مسائل اقتصادی داریم که لازم است مسئولان کمی به خود بیایند و از ظرفیت ها و نخبگان جوان و بسیجی در جامعه استفاده کنند.
 

حکمتی نیک تصریح کرد:مشکلات اقتصادی ما ناشی از حلقه مفقوده ای به نام روحیه انقلابی است و اگر این روحیه فراگیر بود امروز شاهد این همه چالش نبودیم.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح گفت: چگونه است وقتی می توانیم پنجمین قدرت برتر موشکی جهانی باشیم اما در اقتصاد چنین فشل هستیم که بدون شک اگر تفکر ناب بسیجی حاکم می شد و تفکر بسیجی در مسئولان ما جا می گرفت شاهد این همه مشکلات نبودیم.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: تشکیل گروه های مختلف در یمن، سوریه، عراق و سایر کشورهای ازادی خواه با تأسی از تفکر و فرهنگ بسیجی در حال شکست پی در پی دشمنان در این کشور ها هستیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.