گروه: اخبار استان خبر: 140066 / تاریخ انتشار : 1398/9/3 ساعت : 19:11
سوژه مردمی:

گلایه مردم روستای دوریزگان از چهار روز قطعی آب آشامیدنی/جفتا:رفع مشکل آب سه روستا تا فردا

چند روزی است که آب لوله کشی در روستای دوریزگان و دو روستای همجوار قطع شده و حتی برای شست و شوی لوازم خانه و کودکان خود نیز آب وجود ندارد و این مسئله به دردسری برای مردم تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آب مایه حیات بشر و بدون آن زندگی کردن محال است. با تلاش های جمهوری اسلامی کمتر روستایی را می توان پیدا کرد که از این نعمت برخوردار نباشد.

روستای دوریزگان از توابع شهرستان کهگیلویه است که بارها مشکلاتی برای آب آشامیدنی آن ها بوجود آمده است. 
یکی از اهالی این روستا در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: چهار روز است که آب آشامیدنی در این روستا قطع شده و هیچ مسئولی برای رفع این مشکل اقدامی نکرده است.
وی افزود: برخی از مردم روستا برای تهیه آب برای حیوانات خود از مخزن های سیاراستفاده و آب را خریداری کردند. برخی دیگر برای تهیه آب از روستا ها یا شهر اقدام به تهیه آب آشامیدنی و کردند.
 
یکی دیگر از مردم روستا گفت: چند روزی است که آب لوله کشی در روستای دوریزگان قطع شده و حتی برای شست و شوی لوازم خانه و کودکان خود نیز آب وجود ندارد و این مسئله به دردسری برای مردم تبدیل شده است.
 
جفتا رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی در گفت و گو با خبرنگار صبح زاگرس گفت: این مشکل به علت بی احتیاطی راننده تراکتور بوجود آمد. این شخص که برای کاشت زمین های زراعی مراتع این روستا در حال شخم زدن بود با سهل انگاری موجب شکستن لوله آب سه روستا شد.
 
جفتا گفت: این مسئله از دید راننده مخفی مانده بود و پس از تماس های مردم روستا نیروهای خدماتی اداره شب گذشته برای حل این مشکل اقدام و در نهایت صبح امروز این مشکل را برطرف کردند.
 
وی افزود: با توجه به اینکه سه روستا از یک مخزن آب  استفاده می کردند آب هر سه روستا به نوبت و تا امروز وصل خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.