گروه: اخبار استان خبر: 140064 / تاریخ انتشار : 1398/9/2 ساعت : 14:04
در سومین روز از هفته بسیج صورت گرفت:

افتتاح 20واحدمسکونی مددجویی در شهرستان لنده/قدردانی فرماندار لنده از خدمات بسیج و سپاه در یاری رساندن به محرومان +تصاویر

در سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج دو باب واحد مسکونی به نمایندگی از 20واحد مسکونی آماده بهره برداری با حضور مسئولان شهرستان لنده افتتاح شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز و در سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج و با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان لنده دو واحد مسکونی به نمایندگی از 20واحد مسکونی آماده بهره برداری با حضور مسئولان شهرستان لنده افتتاح شدند.

 

سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری در آئین افتتاح این واحد های مسکونی با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج به عنوان خادم مردم در عرصه های خدمات رسانی به خصوص خدمت به اقشار کم درآمد و مستضعف جامعه همواره خود را موظف و مسئول کمک رسانی می داند.

 

وی افزود: به برکت خون شهیدان این دیار، امروز بسیج به سطحی از توانمندی رسیده است که حمایت های ویژه ای از اقشار مختلف را با همکاری سایر ادارات ونهادی دولتی در دستور کار دارد که در حوزه خدمات بسیج سازندگی و کارعای عمرانی عام المنفعه می تواند پیشرو و پیشگام در این عرصه باشد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: ناحیه مقاومت بسیج لنده در راستای اجرای سیاسیت های ابلاغی و حمایتی خود از اقشار تحت حمایت کمیته امداد برابر تفاهم نامه اجرایی فی مابین سپاه پاسداران و کمیته امداد امام خمینی(ره) ساخت بیش از 35باب واحد مسکونی را در دستورکار دارد که از این تعداد به یاری خداوند امروز شاهد افتتاح 20واحد در دو بخش مرکزی و موگرمون شهرستان لنده هستیم.

 

وی تاکیدکرد: 15واحد مسکونی باقی مانده نیز با پیشرفت 30تا 60درصد همراه هستند که در صورت تامین اعتبارات لازم تا پایان سال به بهره برداری خواهند رسید.

در ادامه نیز سید خدا دوست موسوی با گرامیداشت هفته بسیج گفت: امروز بسیج به عنوان یک نیروی پیشران در عرصه های مختلف همواره در حال خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه است.

وی افزود: ساخت مسکن برای محرومان یکی از مهمترین اقدامات ارزشمند بسیج است که در کنار کمیته امدادامام خمینی(ره) در حال ساخت است که امیدواریم در سال جدید بتوانیم سهمیه ای قابل توجه برای ساخت مسکن محرومان را تامین کنیم.

فرماندار شهرستان لنده با قدردانی از مجموعه بسیج و سپاه در ساخت مسکن محرومان گفت: این حرکت قابل تحسین و تقدیر است و امیدواریم 15واحد باقی مانده نیز تا پایان سال به اتمام برسد و در مرحله جدید نیز امیدواریم که حتما بحث شناسایی افراد مستحق و مستضعف نیز در دستور کار قرار گیرد.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.