گروه: اخبار استان خبر: 140029 / تاریخ انتشار : 1398/9/1 ساعت : 15:31
در نماز جمعه شهرستان لنده مطرح شد:

بصیریت و زمان شناسی ملت ایران در تاریخ ماندگار است/بسیج خادم ملت و خار چشم دشمنان است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: کرد:نجابت و بصیریت و زمان شناسی و دشمن شناسی ملت ایران بار دیگر چشم فتنه را کور کرده و شاهد جوشش و خروش ملت ایران در دفاع از ارمان های انقلاب بودیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان لنده با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی گفت: امروز فرهنگ و تفکر بسیجی چنان در جامعه حکمفرما شده است که در هر بحران و حادثه ای سینه سترگ بسیجیان اماده و در صحنه های مختلف حضور فعال و داوطلبانه ای دارند.

وی افزود:در حالی که در بیشتر شهرهای کشور شاهد برخی نا آرامی ها بوده و هستیم، بصیریت و هوشیاری مردم شهرستان لنده و اشراف مسئولان امنیتی و قضایی این شهرستان مانع از هرگونه از ناآرامی ها شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد:نجابت و بصیریت و زمان شناسی و دشمن شناسی ملت ایران بار دیگر چشم فتنه را کور کرده و شاهد جوشش و خروش ملت ایران در دفاع از ارمان های انقلاب بودیم.

وی تاکیدکرد:امروز همه مسئولان استانی و شهرستانی وظیفه دارند که تلاش های خود را در جهت رفع مشکلات مردم دو چندان کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: امروز بسیج به عنوان یک نیروی پیشران در عرصه های مختلف کشور در حال خدمتگذاری به اقشار مختلف جامعه است.

وی در پایان از میثاق مردم با مقام معظم رهبری و جدایی از فتنه گران در حوادث اخیر کشور قدردانی کرد و گفت: ملت شریف ایران اسلامی باید خوب بدانند که فرزندان آنان در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به خصوص بسیجیان این مرز و بوم در دفاع از حریم امنیت داخلی کشور به خصوص در مرز های سرزمینی از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.