گروه: اخبار استان خبر: 140011 / تاریخ انتشار : 1398/8/30 ساعت : 15:39
نماینده بویراحمد و دنا در گفتگو با صبح زاگرس:

حرکت کور اشرار و قانون شکنان به جایی نخواهد رسید/فضای جامعه مطالبات به حق را می پذیرد

زارعی گفت: نظام جمهوری اسلامی عرصه های گوناگونی را برای بیان نظرات، خواسته ها و مطالبات مردم در رسانه ها، تریبون ها و به وسیله های مختلف محیا کرده است، اما بیان مطالبات در شرایطی باید صورت گیرد که مورد سوء استفاده دشمنان و اشرار قرار نگیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ صبح امروز مردم و مسوولان کهگیلویه و بویراحمدی با حضور در راهپیمایی بصیرت نسبت به آشوب اغتشاشگران و آشوب طلبان اعلام انزجار کردند.

 

در حاشیه این راهپیمایی غلام محمد زارعی در گفتگو با صبح زاگرس گفت: اشرار و قانون شکنان و کسانی که به حقوق ملت متعرض شدند، بدانند حرکت کور آنها که با هدایت دشمنان نظام انجام شد به جایی نخواهد رسید و هر چه سریع تر باید به صف ملت شهید پرور و قهرمان ایران بپیوندند.

 

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: همه می دانیم نظام جمهوری اسلامی عرصه های گوناگونی  را برای بیان نظرات، خواسته ها و مطالبات مردم در رسانه ها، تریبون ها و به وسیله های مختلف محیا کرده است، اما بیان مطالبات در شرایطی باید صورت گیرد که مورد سوء استفاده دشمنان و اشرار قرار نگیرد و از طرفی فضای جامعه مطالبات به حق را پذیرا خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.