گروه: اخبار استان خبر: 139993 / تاریخ انتشار : 1398/8/30 ساعت : 09:28

کسب رتبه برتر شاعر هم استانی در مسابقات کشوری پس از صحبت با ترامپ

مسئول بسیج سازمان هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه برتر توسط شاعر هم استانی در مسابقات کشوری خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مسئول بسیج سازمان هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه برتر توسط شاعر هم استانی در مسابقات کشوری خبر داد.

ربیع اله اصالت  گفت: یکی از بسیجیان بسیج هنرمندان در بخش شعر توانسته است مقام برگزیده کشوری را کسب کند.

مسئول بسیج سازمان هنرمندان استان گفت:  اکبر سلیمانی در جشنواره شعر در امتداد فجر که توسط سازمان  بسیج هنرمندان کشور برگزار شد  توانست مقام برتر را در بخش گویش های محلی کسب کند.

وی ادامه داد: این مسابقه که در تهران برگزار شد و این جوان کهگیلویه و بویراحمدی با وجود تعداد زیاد شرکت کننده اما  با شعر و گویش زیبای محلی توانست رتبه برتر را کسب کند.

اکبر سلیمانی نیز در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: این جشنواره ملی در بخش های مختلف از جمله شعر، گویش و فارسی  و ... برگزار شده بود با توجه به اینکه در دو بخش شعر و گویش رتبه کسب کرده بودم اما باید در یک بخش اعلام می شد من نیز بخش گویش را انتخاب کردم.

این جوان کهگیلویه و بویراحمدی گفت: بنده شاغل و کارمند و دانشجوی ارشد مکانیکی هستم  بیش از 20 سال است که در بخش شعر و داستان فعالیت می کنم و به این کار نیز علاقه مند هستم.

وی افزود: بیش از 200 رتبه ملی و بین المللی در بخش شعر و داستان دارم و دستی نیز به روزنامه نگاری دارم موضوع این شعرم که در جشنواره رتبه برتر را کسب کرده است هجو استکبار بوده است که با گویش محلی صحبتی با ترامپ شده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.