گروه: اخبار استان خبر: 139968 / تاریخ انتشار : 1398/8/29 ساعت : 15:10

پیام فرمانده بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در راهپیمایی 30 آبان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکومیت فرصت طلبان از مطالبات مردم، بیانیه ای در خصوص حضور در راهپیمایی 30 آبان را منتشر کرد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکومیت فرصت طلبان از مطالبات مردم، بیانیه ای در خصوص حضور در راهپیمایی 30 آبان را منتشر کرد

 

پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایر استان کهگیلویه و بویراحمدبر ی شرکت در راهپیمایی 30 آبان در زیر آمده است:

 

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول 41 سال گذشته  توطئه های مختلف و حوادث و اتفاقات گوناگونی که  توسط اسکتبار، منافقین و مزدوران طراحی شده، تجربه کرده است اما به حمدالله و با درایت امامین انقلاب و حضور چشمگیر مردم در صحنه های ضروری،  تمام ترفندهای دشمن خنثی گردیده است .

 

این بار هم تحرکات دشمنان ذکر شده در لوایح مطالبه مردم، سبب  ایجاد خسارت فراوان به اموال عمومی و ضربه زدن به امنیت مردم شد.

 

این بار هم مردم عزیز و بصیر استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مستحکم و عزم و غیرت عشایری در راهپیمایی 30 آبان پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان خواهند داد.

 

از مردم شریف، بزرگوار و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد خواهشمندیم با حضور حماسی و به موقع خود در راهپیمایی یاد شده، یاری گر نظام و انقلاب اسلامی باشند.

 

سرگرد پاسدار علی محمدی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.