گروه: اخبار استان خبر: 139967 / تاریخ انتشار : 1398/8/29 ساعت : 15:07
گزارش تصویری؛

تمرینات پرفشار بازیکنان نفت و گاز گچساران برای حضور مقتدرانه در ادامه لیگ دسته دوم فوتبال

تمرینات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران بعد از لغو دیدار اخیر با نماینده امیدیه، در زمین شماره دو استادیوم شهدای نفت این شهرستان در حال پیگیری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛تمرینات تیم نفت و گاز گچساران در ادامه حضور پرقدرت در رقابت های این فصل لیگ دسته دوم فوتبال کشور در زمین شماره دو استادیوم شهدای نفت این شهرستان در حال پیگیری است که در تمرین امروز بازیکنان زیر نظر کادرفنی به انجام کارهای تاکتیکی و گروهی پرداختند .

دیدار تیم نفت وگاز گچساران در هفته نهم لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور(دوشنبه 27آبان) برابر تیم همنامش، نفت امیدیه بود که این دیدار به دلیل عدم وجود شرایط لازم برای برگزاری لغو و به زمان دیگری موکول شد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با تیم های پاس همدان،شهرداری بم،شهرداری بندرعباس،چوکا تالش،سردار بوکان،نفت امیدیه،بعثت کرمانشاه،شهدای بابلسر،ایران‌جوان بوشهر،ملی حفاری اهواز،رزکان کرج و دارایی بندرگز در گروه دوم این رقابت ها قرار دارد.

تیم نفت و گاز گچساران باکسب 4 پیروزی و 4 شکست با 12 امتیاز و با یک بازی کمترنسبت به دیگر رقبای بالای جدول، در رده پنجم جدول گروه دوم این رقابت ها حضور دارد،دیدار بعدی این تیم روز دوشنبه 4 آذرماه امسال در گچساران مقابل  تیم 16امتیازی"پاس همدان" خواهد بود.

 

 

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.