گروه: اخبار استان خبر: 139965 / تاریخ انتشار : 1398/8/29 ساعت : 13:17
در گفتگو با باشت نیوزصورت گرفت؛

امام جمعه باشت: کنترل بازار در اولویت کار مسئولان است

مردم ولایت مدار شهرستان باشت نیز برای محکوم کردن این اغتشاشات و ناامنی هایی و در دفاع از حریم ولایت فردا در یک تجمع خودجوش به میدان می آیند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روزهای گذشته شهرها و استان های مختلف کشور به صورت خود جوش به خیابان های آمدند و با برگزاری تجمع های پرشورعلیه  اغتشاشگران و ناامنی ها را  راهپیمایی کردند و این عمل اشرار را به شدت محکوم کردند.

 مردم ولایت مدار شهرستان باشت نیز برای محکوم کردن این اغتشاشات و ناامنی هایی و در دفاع از حریم ولایت فردا در یک تجمع خودجوش به میدان می آیند.

در همین رابطه حجت السلام والمسلمین عبودی امام جمعه شهرستان باشت در گفتگو با پایگاه خبری باشت نیوز گفت: مردم ولایت مدار شهرستان باشت، به صورت خود جوش از ایستگاه مسافربری شهر باشت (فلکه ورودی شهرباشت) تا گلزار شهدای این شهر راهپیمایی خواهند کرد و حرکت اشرار و اغتشاشگران را در اتفاقات اخیر محکوم خواهند می کنند.

 

امام جمعه شهرستان باشت گفت:مردم فردا بصورت خود جوش در حمایت از مقام معظم رهبری و حمایت از حق مردم و محکومیت آشوبگران به میدان خواهند آمد، که بعد از طی مسافتی که برای راهپیمایی در نظر گرفته شده است در گلزار شهدای شهر باشت تجمع مردم هست و سخنران دکتر حکمتیان فرمانده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه وبویراحمد خواهد بود.

 

حجت الاسلام عبودی اظهار داشت: در سطح شهرستان دراین چند روز بحمدالله مشکل خاصی صورت نگرفت، که جا دارد تشکر کنم از تمام نیروهای نظامی وانتظامی و مردم  که هوشیارانه عمل کردند و شهر در آرامش کامل و امنیت کامل بود.

 

وی گفت: ازمردم فهیم و ولایت مدار شهرستان درخواست می کنم ،فردا حضور باشکوهی داشته باشند، و اعلام کنند که صف آنها از آشوبگران و اشرار جداست و همه از مقام معظم رهبری نیز حمایت کنیم.

 

امام جمعه شهرستان باشت در پایان گفت: از مسئولین  انتظار داریم، بحث اقتصادی و میعشتی مردم را جدی تر پیگیر کنند، مخصوصا بحث کنترل قیمت ها و تنظیم بازار را در اولویت کاری خود قرار بدهند.

انتهای پبام/

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.