گروه: اخبار استان خبر: 139944 / تاریخ انتشار : 1398/8/28 ساعت : 19:02

برگزاری راهپیمایی خودجوش مردمی در حمایت از اقتدار و امنیت کشور در یاسوج

راهپیمایی خودجوش مردمی در لبیک به رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت و اقتدار کشور روز پنجشنبه 30 آبان ماه ساعت ۱۰ صبح در میدان هفتم تیر برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی مردمی حمایت از اقتدار و امنیت کشور با حضور مسئولان استانی در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: در چند روز گذشته افزایش قیمت بنزین سبب اغتشاشاتی شد، در این بین مطالباتی هم توسط مردم  بیان شد.
 

حجت الاسلام خاضع بیان کرد: با توجه به حجم بالای تخریب ها در مناطق مختلف کشور، مردم و دلسوزان برای لبیک به ندای مقام معظم رهبری در محکومیت عمل اغتشاشگران، راهپیمایی خودجوش مردمی با اولویت مراکز استان ها انجام می شود.


وی افزود: موضوع راهپیمایی لبیک به رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت و اقتدار کشور است و از ظرفیت های مردمی مانند اصناف، سمن ها و هیئت های مذهبی استفاده خواهد شد.

 

خاضع بیان کرد: اجرای این طرح لازم و ضروری بود زیرا با جمعیت ۸۰‌میلیون نفری ۶۹میلیارد یارانه میدهیم کشوری مانند چین ۴۲ میلیارد یارانه برای انرژی میدهد این‌ مقدار هزینه تفاوت چندانی  با دیگر مناطق بین الملل بوده که بخشی از آن قاچاق، و 50 درصد از بخشی که قاچاق نمی شود را دهک بالای جامعه دریافت می کند.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد:  طرح سهمیه بندی بنزین بد اجرا شد و تا شب اجرا بیان میکردند این موضوع صورت نمی گیرد که باعث بی اعتمادی مردم شد، از طرفی تجربه سال ۸۹ در سهمیه بندی بنزین  تجربه خوبی بود یعنی اینکه  یارانه به حساب مردم واریز شد اما قابل برداشت نبود.خاضع گفت: رئیس جمهور میتوانست با توضیح هزینه های کشور قبل از اجرای طرح به نوبه خود آرامش روانی به کشور تزریق کند.


وی افزود: باید انتقاد کرد، حذف کارت سوخت سبب افزایش  استفاده بنزین شد و از طرفی  قاچاق این محصول افزایش پیدا کرد.خاضع گفت: مخالفان دولت به دنبال تسویه حساب سیاسی بودند و اگر رهبر انقلاب وارد نمیشد بلاهای متفاوتی متوجه کشور می شد و بیانات رهبری سبب خنثی سازی توطئه هایی شد که توسط اشرار صورت می گرفت، در این خصوص رهبر انقلاب از قانون حمایت کردند و همه هزینه ها متوجه رهبر انقلاب شد.


خاضع در پایان گفت: دولت به خاطر اجرای سهمیه بندی شهامت داشت اما روند اجرایی آن بد بود که می طلبد از مردم عذر خواهی کند.

 

گفتنی است در پایان این نشست مقرر شد راهپیمایی خودجوش مردمی در لبیک به رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت و اقتدار کشور روز پنجشنبه 30 آبان ماه ساعت ۱۰ صبح در میدان هفتم تیر برگزار می شود.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
فاطمه
1398/8/29 - 15:50
خدا لعنت کنه آشوب گران را که اعتراضات مردم رو به اشوب تبدیل می کنند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.