گروه: اخبار استان خبر: 139939 / تاریخ انتشار : 1398/8/28 ساعت : 15:41
درگفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

واکنش فرماندار باشت به افزایش قیمت ها در شهرستان/با متخلفین به جد برخورد می کنیم

حسینی گفت: بالا بردن قیمت اجناس کاملا غیر قانونی است، واگر موردی مشاهد شود با آن به جد برخورد خواهد شد، همچنین گشت هایی برای تنظیم بازار از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت در سطح شهرستان فعال است تا بازار را کاملا رصد کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طبق گزارشات دریافتی از بعضی از شهروندان باشتی در رابطه با قیمت اجناس خصوصا میوه و تربار در سطح شهرستان باشت قیمت بعضی از این اجناس تا حدود دوبرابر افزایش قیمت داشته است.

 

بنا به گزارش مردمی در سطح شهر باشت قیمت گوجه فرنگی تا 7 هزار تومان افزایش داشته است این در حالی است که قیمت چند روز پیش 3هزار تومان بوده است، همچنین سیب زمینی از 2هزار و 500 تومان به 5هزار تومان افزایش داشته است، و قیمت خیار نیز به 7 هزار رسیده است و دیگر اجناس نیز به همین منوال رو به افزایش است.

 

این در حالی است که به گفته مسئولان شهرستان، تصمیماتی اتخاذ شده است که به هیچ عنوان  افزایش قیمت در هیچ یک از کالا ها نباشد و نظارت ها نیز تشدید شود.

 

در همین خصوص فرماندار شهرستان باشت در گفتگو با صبح زاگرس گفت:در مصوبات شورای تامین لحاظ شده است در صورتی که مغازه ای به صورت خودسرانه اقدام به افزایش قیمت اجناس کند، برخورد قانونی صورت می گیرد و جریمه می شود.

 

سید مسعود حسینی گفت: بالا بردن قیمت اجناس کاملا غیر قانونی است، واگر موردی مشاهد شود با آن به جد برخورد خواهد شد، همچنین گشت هایی برای تنظیم بازار از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت در سطح شهرستان فعال است تا بازار را کاملا رصد کنند.

 

وی در پایان گفت: شهروندان در صورت افزایش قیمت اجناس می توانند با مراجعه حضوری به بخشداری ها و فرمانداری و همچنین به صورت تلفنی تخلفات را گزارش دهند تا بررسی ها لازم صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/8/29 - 15:07
همش حرفه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.