گروه: اخبار استان خبر: 139934 / تاریخ انتشار : 1398/8/28 ساعت : 13:48
رئیس تعزیرات حکومتی کهگیلویه در گفتگو با صبح زاگرس:

هیچ افزایش قیمتی در بازار کهگیلویه مشاهده نشده است / آرامش در بازار شهرستان حاکم است

بازرگان گفت: تاکنون هیچ گونه افزایش قیمتی هم در کالاهای اساسی و هم سایر کالاها مشاهده و گزارش نشده است.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: با توجه به گزارشات و رصدهای میدانی بازرسان تعزیرات و اداره صمت کهگیلویه تاکنون هیچ گونه افزایش قیمتی هم در کالاهای اساسی و هم سایر کالاها مشاهده و گزارش نشده است.

 
بازرگان گفت: بازرسان این اداره و همچنین اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان در همه روزهای کاری از ساعت ۷صبح  تا ساعت ۱۴ و از ۱۶ تا ۲۰ شب پاسخگوی شکایات مردم هستند.
 
 
وی افزود: تخلفات جزئی نیز در مورد نداشتن برچسب قیمت، عدم رعایت موارد بهداشتی و مواردی از این دست گزارش و پرونده آنها تا ۲۵ آبان نیز تکمیل شده است و لیست ها به مراجع ذی صلاح فرستاده می شوند تا به کار آن ها رسیدگی کامل شود.
 
 
رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه گفت: تخلفاتی در برخی از بخش ها از ناحیه خودروهای شخصی که اقدام به جابه جایی مسافر می کنند نیز مشاهده و گزارش شده اما این موارد در ابتدای کار رسیدگی و حل و فصل شده است و برخی دیگر نیز در حال بررسی است.
 
 
وی در مورد تاکسی ها و خودروهایی که زیر نظر تاکسیرانی ها هستند گفت: هیچ گونه تخلف در این زمینه نیز صورت نگرفته است و  بازار نیز با ثبات لازم به کار خود ادامه می دهد.
 
 
بازرگان گفت: بازار به صورت روزانه توسط مامورین و بازرسان این اداره رصد می شود و همه همکاران در جهت ثبات بازار تلاش می کنند و مردم نیز در صورت مشاهده هر گونه تخلف با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.