گروه: اخبار استان خبر: 139903 / تاریخ انتشار : 1398/8/27 ساعت : 21:34
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

واکنش فرماندار دنا به شائبه وابستگی به نماینده بویراحمد و دنا/به کسی اجازه نمی دهیم خارج از قانون حرکت کند

علی پور گفت: تکلیف، وظیفه و برنامه ما در اجرای انتخابات اجرای قانون است، ما با توجه به آن چه که قانون تعیین کرده حرکت می کنیم و خارج از چارچوب قانون نه حرکت می کنیم و نه اجازه می دهیم کسی حرکت کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار شهرستان دنا با حضور در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس در نمایشگاه کتاب در خصوص صبح زاگرس گفت: تا اندازه ای این سایت را دنبال می کنم، صبح زاگرس به روز است و تحلیل مسائل مختلف را دارد سایتی است که دوست دارد بیشتر منتقدی رفتار کند و در جهت رفع مشکلات گام بردارد که این موضوع خیلی خوب است رسانه ها نیز این رسالت را دارند که مشکلات را ارائه دهند ما هم از این نگاه استقبال می کنیم در واقع کمک کاری برای خادمان نظام است.

 

علی پور در خصوص برگزاری انتخابات گفت: تکلیف، وظیفه و برنامه ما در اجرای انتخابات اجرای قانون است، ما با توجه به آن چه که قانون تعیین کرده حرکت می کنیم و خارج از چارچوب قانون نه حرکت می کنیم و نه اجازه می دهیم کسی حرکت کند.

 

وی افزود: در این راستا مجریان انتخابات تلاش دارند با همه توان انتخابات سالم و پرشور و رقابت سالم برگزار کنند ما نیز برنامه های خوبی در اجرای صحیح و درست قانون در انتخابات خواهیم داشت و قدم برمی داریم.

 

فرماندار دنا در پاسخ به سوالی مبنی بر این که شائبه هایی وجود دارد که از سوی نماینده بویراحمد و دنا برای انتخابات منصوب شده اید گفت: برخی از سایت ها نیز گاهی بداخلاقی هایی را دارند و سعی دارند  افراد را در مسئولیت های مختلف به شخصی منتسب  کنند حالا برخی منافع شان در خطر است و برخی بنا بر دلیلی این کار را انجام می دهند اما ما فقط به قانون توجه داریم با توجه به اینکه رهبر انقلاب فرمودند رای مردم حق الناس است ما نیز از این آرا حفاظت می کنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.