گروه: اخبار استان خبر: 139900 / تاریخ انتشار : 1398/8/27 ساعت : 19:35

هشدار نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به اغتشاشگران؛ برخورد قاطع با مخلان امنیت

فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه ای از شهروندان خواست برای شناسایی اغتشاشگران حوادث اخیر همکاری کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه ای از شهروندان خواست برای شناسایی اغتشاشگران حوادث اخیر همکاری کنند.  

 

 فرماندهی انتظامی  استان در بیانیه ای اعلام کرد؛ پلیس با ادامه هرگونه ناامنی و اقدامات مخل آسایش و نظم و امنیت عمومی، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

 

در این بیانیه آمده است در پی اتفاقات چند روز گذشته و ایجاد خساراتی به اموال عمومی و دولتی در کشور و به تبع آن در برخی از شهرهای استان تجمعات غیرقانونی از سوی عده ای بسیار معدود و مغرض انجام شد، پلیس بر اساس وظیفه ذاتی خود بلافاصله در صحنه حاضر شد و با "سعه صدر و درایت و هوشمندی" مأموریت خود را انجام داد.
 
 
در این بیانیه آمده است به آن دسته ای از افراد معدود و فرصت طلب و آشوب گر که قدردان خویشتن داری پلیس و نیروهای نظامی و امنیتی حاضر در صحنه نبودند و به توصیه و تذکرات آنها توجه نکردند و در تعاقب سبب ایجاد خساراتی به اموال عمومی و دولتی شد، به طور جد هشدار داده می شود.
 

پلیس در کنار نیروهای نظامی، امنیتی و با پشتیبانی دستگاه مقتدر قضایی و به ویژه مردم با بصیرت و ولایت مدار استان، با کوچکترین ناامنی که باعث سلب آسایش عمومی شود، تسامح و مماشاتی نخواهد داشت، و با جدیت برخورد قانونی خواهند کرد.
 
 
تعدادی از این افراد آشوب گر که بعضاً با خواسته و صدای عناصر ضد انقلاب و منافقان، همراهی داشتند شناسایی و دستگیر و تعدادی نیز تحت تعقیب هستند.
 

انتظار می رود از مردم عزیز و انقلابی ، در صورت داشتن هرگونه اطلاع از برهم زنندگان نظم و امنیت، با پلیس و خادمان خویش همکاری کنند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.