گروه: اخبار استان خبر: 139892 / تاریخ انتشار : 1398/8/27 ساعت : 14:50
فرماندار باشت در گفتگو با صبح زاگرس:

افزایش قیمت در کالا و اجناس نداشتیم/برخورد جدی با متخلفین خواهیم داشت

حسینی گفت: در بحث تنظیم بازار جلسه با حضور مسئولین شهرستانی تشکیل شده است که بصورت جدی این قضیه پیگیری شود که مشکلی در سطح شهر در رابطه با گرانی اجناس و افزایش کرایه تاکسی ها نداشته باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با توجه به سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین احتمال می رود که در بعضی از نقاط استان قیمت ها بصورت خودسر افزایش یابد از جمله قیمت کرایه  تاکسی های درون شهری وبرون شهری ،تحت تاثیر گرانی بنزین قرار گیرد که همین مسئله باعث نگرانی شهروندان خواهد بود .

 

در همین رابطه سید مسعود حسینی در گفتگو با این پایگاه خبری گفت:در بحث تنظیم بازار جلسه با حضور مسئولین شهرستانی تشکیل شده است که بصورت جدی این قضیه پیگیری شود که مشکلی در سطح شهر در رابطه با گرانی اجناس و افزایش کرایه تاکسی ها نداشته باشیم.

 

فرماندار باشت افزود:در مورد افزایش قیمت اجناس گزارش زیادی نرسیده است ولی در مورد افزایش  قیمت کرایه تاکسی ها  برون شهری و درون شهری  باشت اعم از شخصی و ویژه موارد کمی گزارش شده است که در حال بررسی این موضوع هستیم و در صورت صحت آن با جدیت با آنها برخورد خواهد شد.

 

حسینی اظهار داشت:شهروندانی که چنین مواردی از جمله افزایش کرایه تاکسی و اجناس را مشاهده می کنند می توانند این موضوع را گزارش کنند، تا مورد پیگیری قرار گیرد و از طریق راهنمایی و رانندگی و پلیس راهور برخورد لازم ابا آنها صورت گیرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.