گروه: اخبار استان خبر: 139878 / تاریخ انتشار : 1398/8/30 ساعت : 10:26
قاضی مطرح کهگیلویه و بویراحمدی در گفتگو با صبح زاگرس:

کسی که میخواهد نماینده مجلس شود باید مفهوم نماینده بودن را بداند/شاید وارد انتخابات کهگیلویه شوم/شجاعت و جسارت صبح زاگرس کم نظیر است

حسین زاده گفت: کسی که میخواهد نماینده مجلس شود ابتدا باید معنا و مفهوم نماینده مجلس بودن را بداند و باید کسی باشد که قانون را خوب بلد باشد و در نتیجه بهتر است که قانون ساز، متخصص و راهکار گرا باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روح الله حسین زاده قاضی کهگیلویه ای با حضور در غرفه صبح زاگرس در نمایشگاه مطبوعات استان گفت: رسانه ها با ورود به جریانات و اتفاقات مهم می توانند علاج و‌ درمان دردهای اجتماعی باشند و این از رسالت های رسانه های متعهد به ارزش های انسانی است.

 
حسین زاده گفت: در جامعه ای زندگی می کنیم که از مهمترین عوامل تشکیل دهنده شخصیت انسان ها رسانه های مختلف است، به غیر از اطلاع رسانی رسانه به مردم، کار مضاعفی نیز صورت داده می شود که شما در بحث آسیب های اجتماعی و مسائل فرهنگی ورود می کنید و این خود جهاد است؛ جهاد فقط این نیست که اسلحه در دست بگیریم و در جنگ سخت شرکت کنیم فعالیت صحیح در عرصه رسانه و جنگ نرم نیز خود جهادی است که نیرو های انقلابی نیز باید به این عرصه ها ورود کنند.
 
 
وی با تقدیر از پایگاه خبری صبح زاگرس گفت: چند سالی است که این پایگاه خبری در استان فعالیت های بسیار خوبی را صورت داده است که جای تقدیر دارد و امیدواریم که پیشرفت های بیشتری را شاهد باشیم.
 
 
روح الله حسین زاده گفت: خبرهای صبح زاگرس متفاوت است و انتشار این گونه اخبار جسارت و شجاعت می خواهد که در استان کمتر به چشم می خورد و این خود به جذابیت این پایگاه خبری افزوده است.
 
 
وی دلیل موفقیت پایگاه خبری صبح زاگرس را جوان گرایی خواند و گفت: با توجه به  بیانیه گام دوم انقلاب،اگر جوان گرایی باشد امید به جامعه و پیشرفت برای جامعه بیشتر خواهد شد، در گذشته جوانان بودند که ۲۲ بهمن،۱۳ آبان را نوجوانان ،۱۶ آذر را جوانان بوجود آوردند و انقلاب را حفظ کردند.
 
 
این قاضی کهگیلویه ای از ورود احتمالی خود به عرصه انتخابات خبر داد و گفت: شاید ورود من در استان کهگیلویه و‌بویر احمد صد درصد به خاطر انتخابات نباشد اما به این خاطر است که به جوانان جرأت داده شود و بدانند که الان زمان بستن پیمان برای انقلاب است و باید جوانان دست به دست هم دهند و شعار های نظام باید با پیمان آن ها بسته شود و آن ها باید بتوانند تحول بسیار خوبی را برای نظام و در کهگیلویه و‌بویر احمد بوجود آورند و رسانه شما نیز به خاطر همین جوان گرایی موفق است.
 
 
وی در پاسخ به این سوال خبرنگار صبح زاگرس در مورد اینکه برخی از نمایندگان مجلس بیشتر به فکر حل و فصل مشکلات خانواده و نزدیکان خود با استفاده از قدرت بوده اند گفت: کسی که میخواهد نماینده مجلس شود ابتدا باید معنا و مفهوم نماینده مجلس بودن را بداند، کسی که میخواهد نماینده کهگیلویه، یاسوج یا هر شهرستانی شود، فقظ نماینده آن شهر نیست بلکه نماینده کل ملت ایران در مجلس شورای اسلامی است و باید کسی باشد که قانون را خوب بلد باشد و در نتیجه بهتر است که قانون ساز، متخصص و راهکار گرا باشد و اگر راهبردی ارائه می دهد باید آن راهبرد به درد نظام بخورد و این اگر برای من و امثال من هضم شود وظیفه یک نماینده مجلس را بهتر خواهیم دانست و به آن عمل خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.