گروه: اخبار استان خبر: 139875 / تاریخ انتشار : 1398/8/26 ساعت : 19:37
رئیس اداره صمت کهگیلویه در گفتگو با صبح زاگرس:

هیچ گونه افزایش قیمتی درمورد کالاها در بازار کهگیلویه وجود ندارد

حکیم گفت: تا کنون هیچ گونه افزایش قیمتی در کالاهای اساسی از جمله برنج،روغن،قند ، گوشت و کالاهای دیگر نداشته ایم و تا کنون چند قلم از این کالاها نیز در بازار عرضه شده است.

رئیس اداره صمت شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص وضعیت بازار این شهرستان گفت: بازرسان ما در دوشیفت کاری بازار را رصد می کنند و اکنون نیز بازار تحت کنترل است و بنده به همراه کارشناسان و بازرسان در بازار گشت های متعددی را صورت دادیم.

 
حکیم گفت: تاکنون هیچ گونه افزایش قیمتی در کالاهای اساسی از جمله برنج،روغن،قند ، گوشت و کالاهای دیگر نداشتیم و تا کنون چند قلم از این کالاها در بازار نیز عرضه شده است.
 
 
وی افزود: اکثر مواردی که به ستاد خبری ما اعلام می شود در مورد کرایه هاست که این مورد از حیطه اختیارات اداره صمت خارج است و در این زمینه حمل و نقل شهرداری باید پاسخگو باشد.
 
 
رئیس اداره صمت گفت: تاکنون تغییری در نرخ کرایه های تاکسی ها اعلام نشده است و خودروهای ویژه و تاکسی ها اکثرا هیچ اعتراضی در این زمینه به ستاد خبری این اداره نداشته اند.
 
 
وی گفت: بازار به صورت روزانه توسط مامورین و بازرسان این اداره رصد می شود و همه همکاران در جهت ثبات بازار تلاش می کنند.
 
حکیم  با اشاره به برگزاری جلسه تنظیم بازار در دهدشت گفت: روز گذشته جلسه تنظیم بازار در دهدشت با حضور مسئولین شهرستان برگزار و توصیه ها و راهکارهای لازم در جهت تنظیم بازار ارائه شد و فردا نیز این جلسه در شهرستان لنده برگزار خواهد شد. 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.