گروه: اخبار استان خبر: 139870 / تاریخ انتشار : 1398/8/26 ساعت : 17:22
سرپرست صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس:

هیچگونه افزایش قیمت در کالاهای اساسی و سایر نخواهیم داشت/هیچ گزارشی مبنی بر گران فروشی دریافت نکرده ایم

حسین پور گفت: در بحث کالاهای اساسی و سایر کالاها هیچگونه افزایش قیمت نخواهیم داشت، با اتحادیه های صنفی جلساتی صورت گرفته است و همه آنها وضعیت واحدهای صنفی را رصد و آنها را توجیه می کنند که از افزایش قیمت ها جلوگیری شود.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  در خصوص آخرین وضعیت بازار استان بعد از بالا رفتن قیمت بنزین گفت: در بحث کالاهای اساسی و سایر کالاها هیچگونه افزایش قیمت نخواهیم داشت، با اتحادیه های صنفی جلساتی صورت گرفته است و همه آنها وضعیت واحدهای صنفی را رصد و آنها را توجیه می کنند که از افزایش قیمت ها جلوگیری شود.

 

سالار حسین پور گفت: صنوف مختلف چون از طریق ایسوزو یا خودروهایی که با سوخت گازوییلی مصرف دارند، اجناس خود را جا به جا می کنند بنابراین دلیلی برای افزایش قیمت ندارند.

 

وی افزود: دو کالای گوجه و پیاز استارت افزایش قیمت انها شروع شده است چون ااین اجناس فصلی هستند، و در سال یک بار حرکت پرشی داشته و با آمدن گوجه نو در بازار  قیمت آنها متعادل می شود.

 

حسین پور در خصوص اقدامات صورت گرفته در بازار برای کنترل قیمت ها گفت: روزانه جلسه هماهنگی تنظیم بازار برگزار می شود، در مورد دیگر بازرسان به صورت صبح و عصر کار نظارت بر بازار را انجام می دهند، از طرفی سامانه 124 به صورت زنده با برقرای ارتباط مستقیم تا ساعت 19 پاسخگو بوده و بعد از آن از  طریق پیامگیر ضبط و فردای آن روز مورد بررسی قرار می گیرد.

 

وی افزود: اگر مردم شکایت دارند می توانند به سازمان صنعت و معدن یا تعزیرات حکومتی مراجعه کنند و همچنین می توانند با سامانه 124 تماس گرفته و در اولین فرصت می توانیم خواسته های آنها را با حضور  در محل مورد بررسی قرار دهیم.

 

سرپرست صنعت، معدن و تجارت استان در پایان گفت: موضوعی به نام گرانفروشی در سامانه 124 تا به امروز ثبت نشده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.