گروه: اخبار استان خبر: 139853 / تاریخ انتشار : 1398/8/26 ساعت : 11:17

ممنوع بودن افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در یاسوج

رئیس سازمان تاکسیرانی یاسوج گفت: سهمیه بندی بنزین هیچگونه تاثیری بر روی کرایه‌ها نخواهد داشت و تاکسی های درون شهری با همان نرخ ثابت کار می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طرح افزایش قیمت بنزین از روز 24 آبان ماه مهمترین مساله ای بود که در کشور رخ داد و در صدر اخبار رسانه ها و فضای مجازی قرار داشت و حتی باعث اعتراض مردم به این مساله شد و با حضور در خیابان های برخی شهرها دست به اعتراض زدند.

 

یکی از مهمترین موضوعاتی که در پی این مساله به وجود امد، نگرانی از افزایش نرخ حمل و نقل عمومی بود.

 

در همین زمینه رئیس سازمان تاکسیرانی یاسوج گفت: بنابر تصمیم دولت برای سهمیه بندی بنزین سهمیه تاکسی‌های درون شهری در سراسر کشور ۴۰۰ لیتر اعلام شده که با توجه به پیش بینی‌های انجام شده این سهمیه جوابگوی تاکسی‌ها خواهد بود.


خلقی پور افزود: اگر این میزان سهمیه جوابگویی تاکسی‌های درون شهری نباشد مکاتبات برای افزایش سهمیه انجام خواهد شد.


وی با اشاره به سهمیه بندی بنزین گفت: این سهمیه بندی هیچگونه تاثیری بر روی کرایه‌ها نخواهد داشت و تاکسی‌های درون شهری با همان نرخ ثابت کار می‌کنند.


رئیس سازمان تاکسیرانی یاسوج همچنین گفت: با تمهیداتی که اندیشیده شده تاکسی‌های موقت در کنار تاکسی‌های زرد برای جابجایی مردم خدمات رسانی می‌کنند.

 

خلقی پور همچنین اضافه کرد: در صورت مشاهده افزایش خود سرانه کرایه مردم می توانند شکایات خود را به سازمان تاکسیرانی اعلام تا با متخلفان برخورد شود.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.