گروه: اخبار استان خبر: 139814 / تاریخ انتشار : 1398/8/24 ساعت : 15:42
در غرفه صبح زاگرس مطرح شد

کنایه های سنگین عضو شورای شهر یاسوج به برخی اعضای شورا/اول خودمان را اصلاح کنیم و بعد به فکر اصلاح دیگران باشیم/اختلافات شورای شهر ناشی از قانون گریزی برخی همکاران است

احمدی کیش گفت: همکاری شهردار را متهم به کم کاری می کند که خود پنجاه درصد از جلسات را در سال 97 و نیمه اول 98 حضور نداشته است یا همکاری دیگر که خود در جاهایی به نوعی قانون را نقض کرده است، ما باید اول خودمان را اصلاح کنیم و بعد به فکر اصلاح دیگران باشیم باید از خودمان شروع کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، غرفه صبح زاگرس روز گذشته میزبان احمدی کیش عضو شورای شهر یاسوج بود که در خصوص مسائل مختلف از جمله اختلافات اعضای شورای شهر و شهرداری صحبت کرده است.

 

فرشید احمدی کیش گفت: هفته وحدت است و ما نباید به اختلاف ها دامن بزنیم اما چیزی که عیان است در طول سال سوم شورای شهر اختلافاتی وجود دارد که این اختلاف ها را می توان گفت ناشی از قانون گریزی تعدادی از همکاران من است که نه می خواهند مردم و نه شهر و شهرداری ارامش داشته باشند، رهبر انقلاب فرمودند ناامید کردن مردم و جوانان بی تقوایی است.

 

وی بیان کرد: ما به همه سازمان ها و نهادها که قانون گذار بود ارسال کردیم که مباحث مورد اختلاف را از طریق قانونی که در شورا وجود دارد را بتوانند نظارت و داوری کنند، این نامه توسط حوزه مدیرکل شهری پاسخ داده شد و همه مواردی که ما درخواست داده بودیم تایید شدند.

 

عضو شورای شهر یاسوج تصریح کرد: همکاران ما یکسالی که در اکثریت بودند به دلیل اینکه شاید به خواسته های خود نرسیده باشند چند ماهی است که شهرداری و سایر همکاران  خود  را مورد تهمت و افترا  قرار می دهند در صورتی که هیچگونه سندی هم ارائه نداده اند.

وی گفت: اما همکاران ما در طول این سه ماه موارد مورد اختلاف را در شورای شهر به رای نگذاشتند که رای دهند، اعتقاد دارند باید خودشان باشند و این منیت در عرصه های شورایی جواب نمی دهد چیزی که مردم انتظار دارند اجرای صریح و بی نقص قانون است.

 

عضو شورای شهر یاسوج افزود: من نیز به عنوان عضو شورای شهر از مسئولان قضایی همین انتظار را دارم که این قانون را داوری کنند ما نیز در برابر قانون گردن می نهیم.

 

عضو شورای شهر یاسوج گفت: هرچه شورا آرامش بهتری داشته باشد  موفق تر است ما در دو سال گذشته آرامش نسبی داشتیم اما اصلا فلسفه کارهای شورا اکثریت و اقلیت است اما اکثریتی که دنبال کار مردم باشد، دنبال بهانه سازی و توقعات نا به جا نباشند هر چه  شورا آرامش داشته باشد قطعا کارکنان شهرداری و شهردار با دعواهای کمتر و آرامش خاطر بیشتر به کارشان ادامه می دهند و قطعا بهتر کار می کنند.

---

احمدی کیش عنوان کرد: همکاری شهردار را متهم به کم کاری می کند که خود پنجاه درصد از جلسات را در سال 97 و نیمه اول 98 حضور نداشته است یا همکاری دیگر که خود در جاهایی به نوعی قانون را نقض کرده است، ما باید اول خودمان را اصلاح کنیم و بعد به فکر اصلاح دیگران باشیم باید از خودمان شروع کنیم.

 

وی گفت: سوال اینجاست کسی که خودش حضوری در شورا نداشته و از 50 درصد جلسات  دو سال گذشته بی خبر بوده اکنون می آید  اظهار نظر می کند، ادعای مردمی بودن می کند، قانون به صراحت اعلام کرده است که چند جلسه در سال غیبت داشته باشند اما من قضاوت را به خود مردم واگذار می کنم.

 

عضو شورای شهر یاسوج بیان کرد: در دانشگاه که تدریس می شود استاد دانشگاه موظف است کسانی را که بیشتر از سه جلسه غیبت می کنند از تدریس حذف کنند تا این نظم حفظ شود یکی از راه های ایجاد نظم در کار، اجرای صریح قانون است، قانون، قانون و قانون.

احمدی کیش گفت: انتظار ما از صبح زاگرس نیز این است که همه را رصد کند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
خاطره
1398/8/25 - 02:30
خداروشکر دکتر نگین تاجی انقدر کارش درسته که در مقابل افشاگریش تنها حرفی ک میتونین بزنین غیبته ....
rateup 2
 ratedown 1
صحراگرد
1398/8/25 - 02:33
شما فک نمیکنم اصلا در حدی باشین که لخوای لا دکتر نگین تاجی شاخ شونه بکشی
rateup 1
 ratedown 1
شهروند
1398/8/26 - 00:52
واقعا جای تعجبه, نصف جلسات غایب باشی یعنی اصلا تو باغ نیستی که اظهار نظر کنی
rateup 3
 ratedown 0
شهرساز
1398/9/1 - 22:28
صحزا گرد ادبیاتت هم مثل نگین تاجی چاله میدونی هست#شورا جای باج خواهی اونم براادم ضعیفی مثل نگین تاجی نیست
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.