گروه: اخبار استان خبر: 139812 / تاریخ انتشار : 1398/8/24 ساعت : 16:04
شهردار اسبق یاسوج در غرفه صبح زاگرس:

مردم خواهان تغییر هستند/امیدوارم انتخاب مردم به سوی شایسته سالاری باشد/اجماع اصلاح طلبان هنوز صورت نگرفته است

بهرامی گفت: در رابطه با آقای نماینده چون در ادواری با هم رقابت کردیم و رقیب بودیم شاید نتوانم اظهار نظری کنم چون مردم باید در این رابطه قضاوت کنند و نمره بدهند اما آنچه من در بین مردم شاهد هستم این است که اوضاع خوب نیست و مردم خواهان تغییر هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد بهرامی شهردار اسبق یاسوج و از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه صبح زاگرس به سوالات خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص حضور در انتخابات و شرایط سیاسی حوزه بویراحمد و دنا پاسخ داد.

 

بهرامی در ابتدا در خصوص عملکرد نماینده فعلی بویراحمد و دنا گفت: در رابطه با آقای نماینده چون در ادواری  با هم رقابت کردیم و رقیب بودیم شاید نتوانم اظهار نظری کنم چون مردم باید در  این رابطه قضاوت کنند و نمره بدهند اما آنچه من در بین مردم شاهد هستم این است که اوضاع خوب نیست و مردم خواهان تغییر هستند.

 

وی در خصوص ائتلاف اصلاح طلبان بویراحمد و دنا برای حضور در انتخابات گفت: هنوز اجماعی صورت نگرفته است، شورای هماهنگی تازه راه اندازی شده و در حال تعریف چارچوب و ساز و کارها هستند، باید ثبت نام ها صورت بگیرد که چه کسانی می خواهند ثبت نام کنند، چه کسانی ثبت نام نمی کنند و چه کسانی تائید خواهد شد،و چه کسانی رد صلاحیت خواهند شد و بعد از اینکه تایید صلاحیت ها مشخص شد شورای هماهنگی بین کاندیدهای که میثاق نامه اصلاح طلبان را قبول دارند و تائید می کنند، بین انها بر اساس  ساز و کارهای منطقی در کنار مردم تصمیم می گیرند که اگر سازوکار منطقی باشد و در سازوکارها برای مردم احترام قائل باشند و در کنار مردم تصمیم می گیرند همه تابع خواهند بود.

 

بهرامی ادامه داد: مهمترین موضوعی را که یک کاندید یا نامزد باید ان را دنبال کند کار مردم  و رفع نیازهای مردم ، ارتقاء شرایط زندگی مردم همچنین تغییر در زندگی مردم و مهمتر از همه اشتغال مردم است.

 

وی در پایان گفت: ضمن تشکر از پایگاه خبری صبح زاگرس امیدوارم شاهد یک انتخابات پرشور باشیم و انتخاب مردم به سوی شایسته سالاری باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.