گروه: اخبار استان خبر: 139810 / تاریخ انتشار : 1398/9/1 ساعت : 14:48
در خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد:

گرانی بنزین بدون شفاف سازی توسط دولت باعث کمرشکنی مردم خواهدشد/تقدیر از اقتدار سازمان اطلاعات سپاه در دستگیری ابربدهکار بانکی کشور

امام جمعه شهرستان لنده گفت:گرانی بنزین بدون شفاف سازی توسط دولت باعث کمرشکنی مردم خواهدشد که انتظار می رفت دولت بهتر شفاف سازی می کرد که قرار است این هدفمندی به جیب مردم برگردد که دو انتظار از دولت می رود که نظارت بر نحوه اجرای این طرح و دوما مانع گرانی و افزایش قیمت کالا ها شود و مردم حق دارند که بدانند سود هنگفت ان به جیب چه کسی وارد می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به تقوای الهی گفت:کوچک شمردن گناه باعث ترویج ناهنجاری عادی شدن آن در جامعه می شود.
 

وی افزود: عید بزرگ مسلمانان عالم هستی به واسطه ولادت باسعات حضرت محمد(ص)است که این نبی خداوند دریای بیکران الهی برای راهنمایی همه عالمیان است.


امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: براساس ایات و روایات حضرت محمد(ص)شریف ترین و بالاترین انسانی است که برای هدایت عالم فرستاده شده است تا با راهنمایی مسلمان انان را از عذاب الهی مصون بدارد.


وی افزود:امام صادق(ع)با تشکیل دانشگاه جعفری صداها هزارنفر را تربیت کرد که در راه مبارزه با فرقه گرایی و راهنمایی مسلمانان سوق داده است.


وی گفت:هفته وحدت بهترین فرصت برای مقابله با فتنه ها و دسیسه های منافقین است که در این هفته همه حول محور دین اسلام در جهت وحدت در حال حرکت هستیم.


خطیب جمعه لنده گفت: حرکت رئیس جمهور در یزد و حمله به دستگاه قضایی که در عزم راسخ خود را در برخورد با مفاسد اقتصادی شروع کرد چندان شایسته نبود ولی دستگیری روح الله زم و ابربدهکاران بانکی نشان از اقتدار قوه قضائیه در برخورد با مفسدان است و باید حمایت شود و مردم نیز حمایت می کنند و درود بر سازمان مقدر اطلاعات سپاه در کشف و دستگیری این افراد.

وی در ادامه اظهارکرد: فرهنگ انسان ساز وحدت باید در جامعه به درستی اثرگذار باشد و همه ما باید دچار تحریف نشویم و صحبت های یک مقام بلند پایه کشور در خصوص سیره پیامبر تحریف شده است که پیمان با کفار در تاریخ اسلام را به راحتی تحریف می کنند که این باید اثبات شود.


محمودی اصل گفت:مبارزه پیامبر با پیمان شکنان در تاریخ اسلام به صلح حدیبیه و فتح الفتوح مکه ختم شد که بارها در قران امده است که اگر پیمان شکستند عهده را به طرفشان برتاب کنید .


امام جمعه لنده تاکیدکرد:اگر به دستورات رهبری عمل می شود و بعد از خروج امریکا از برجام تصمیمات قاطع تری می گرفت چرا که هیچ گاه نمی توان به امریکا اعتماد کرد


وی خاطرنشان کرد: گرانی بنزین بدون شفاف سازی توسط دولت باعث کمرشکنی مردم خواهدشد که انتظار می رفت دولت بهتر شفاف سازی می کرد که قرار است این هدفمندی به جیب مردم برگردد که دو انتظار از دولت می رود که نظارت بر نحوه اجرای این طرح و دوما مانع گرانی و افزایش قیمت کالا ها شود و مردم حق دارند که بدانند سود هنگفت ان به جیب چه کسی وارد می شود.


محمودی اصل گفت:روزانه بیش از چهل میلیون لیتر بنزین صرفه جویی خواهدشد ولی دولت موظف است در این حوزه دقت بالایی داشته باشد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.