گروه: اخبار استان خبر: 139806 / تاریخ انتشار : 1398/8/24 ساعت : 12:14
در غرفه صبح زاگرس مطرح شد

واکنش نماینده بویراحمد و دنا به ائتلاف اصلاح طلبان/نظر زارعی درباره حضور مدیران در جلسات انتخاباتی/زارعی چه نمره ای به عملکرد خود می دهد؟

نماینده بویراحمد و دنا با حضور در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس در نمایشگاه کتاب و مطبوعات یاسوج به سوالات خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص موضوعاتی از جمله حضور مجدد در انتخابات و ائتلاف اصلاح طلبان بویراحمد و دنا مختلف در استان پاسخ داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نماینده بویراحمد و دنا با حضور در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس در نمایشگاه کتاب و مطبوعات یاسوج به سوالات خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص موضوعات مختلف در استان  پاسخ داد.

 

غلام محمد زارعی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: پیامبر اکرم مظهر وحدت است و  همه انسان ها در در زیر چتر اخلاق مدارانه خودش قرار داد و موجب شد بشر از ظلمت رهایی  پیدا کند و به نور برسند میلاد امام ششم شیعان امام صادق(ع) را نیز تبریک می گویم.

 

وی بیان کرد: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی این است که که شاخصه نظام مردم سالاری دینی است و به برکت حمایت همه جانبه مردم از انقلاب و جمهوری اسلامی ایران در چهل سال گذشته همیشه در زمان انتخابات پرشور بوده اند و در صحنه حضور پیدا می کنند.

 

زارعی تصریح کرد: اصل مردم سالاری دینی را به نمایش می گذارند این اصل مردم سالاری دینی است و اتفاقا دشمن همیشه از این شاخصه بیش از سایر شاخصه ها که حضور مستقیم و علنی مردم و حداکثری است  دچار بغض است امیدوار هستیم امسال نیز مردم ایران در این شرایط همه جانبه به صحنه بیایند و ان شالله مجلسی را شکل دهند که برآمده از رای و حضور واقعی مردم باشد.

 

وی در پاسخ سوالی درباره حضور دوباره در انتخابات گفت: اکنون تا انتخابات سه ماه دیگر وقت داریم فعلا وظیفه مان را انجام می دهیم وظیفه ای که مردم در گذشته به ما محول کرده اند و به عنوان تکلیف ما این وظیفه را بر دوش می کشیم فکر می کنم امروز تکلیف من این است که لحظه ای جز به وظیفه ای که مردم به من محول کرده اند به چیز دیگری فکر نکنم، امیدوار هستم در محضر مردم رو سفید باشم.

 

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کنید کلید عبور از زارعی در جلسات اصلاح طلبان زده شده است گفت: من در جلساتی که برگزار می شود حضور ندارم و نمی دانم چه چیزی اتفاق می افتد اما همه احزاب و گروه ها طبیعتا در نزدیکی انتخابات جلسات و انسجام بخشی ها را فعال می کنند که از این ظرفیت مردم سالاری دینی برخوردار باشندبرای بیان  نظراتشان کار خوبی است و حتما مبارک است، ما باید وظیفه مان را بشناسیم  و عمل کنیم.

 

وی در واکنش به موضوع ریزش آرای خود در دور دوم حضور در مجلس نسبت به دور اول و احتمال ریزش مجدد آرای خود گفت: این را من نباید اظهار نظر کنم ما فعلا چیزی که بر عهده ماست و مسئولیت مهمی است باید شبانه روز در خدمت مردم باشیم تلاش هایمان را بی وقفه انجام می دهیم ما سرباز هستیم و سرباز باید وظیفه اش را به خوبی انجام دهد.

 

زارعی عنوان کرد: من معتقد هستم هر گونه کوتاهی و تعلل در انجام مسئولین خیانت به شهدا و این مملکت است، اگر زمینه اش فراهم شود مردم باید قضاوت کنند هیچ قضاوتی نمی کنم مردم ما بسیار فهیم هستند و سنجیده عمل می کنند دچار احساسات نیستند و بر اساس عملکرد ها حتما در صحنه حضور پیدا می کنند انتخاب با آنهاست.

 

وی درباره حضور مدیران در نشست های انتخاباتی گفت: تا کنون ندیده ام در جایی میتینگ انتخاباتی باشد تا کنون جز در برخی جاها کسانی که قصد کاندیداتوری دارند جلساتی را در مساجد و تکایا و منازل برقرار می کنند و من ندیده ام مدیری رفته باشد.

 

زارعی ادامه داد: من هم که نماینده هستم همیشه سعی کردم بدون حضور مدیران در روستاها و مناطق حضور پیدا کنم حتی بدون حضور بخشداران و فرمانداران خودم پیگیری و کارشان را انجام می دهم این نگاه که مدیران کار انتخاباتی انجام می دهند نا عادلانه و غیر منصفانه است در همه ادوار انتخابات از بعد از انقلاب حضور داشتم و شاهد بودم مدیران بیش از ما رفتار انتخاباتی داشتند اما در این دوره شاهد هستیم که مسئولان  رغبت  سیاسی در انتخابات دارند که کار درستی است و به جاست و منصافنه نیست بگوییم حضور دارند.

 

تماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان هم عضوی از جامعه هستند و شاید آن ها نیز بخواهند کسی را انتخاب کنند اما اینکه از امکانات استفاده کنند ممنوع و غیر شرعی است و تمایل نداریم این اتفاق رخ دهد اما ما نیز نباید این را به گونه ای غیر منصفانه به افکار عمومی منتقل کنیم که فکر کنند خبرهایی هست، بدون شک شما قصدی ندارید اما  کسانی که این را مطرح می کنند اهداف انتخاباتی دارند  می خواهند با این موضوعات مردم را نسبت به مسئولان بد بین کنند که کار بسیار بدی است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.