گروه: اخبار استان خبر: 139800 / تاریخ انتشار : 1398/8/23 ساعت : 21:14
فرمانده سپاه فتح در جمع دانشجویان:

دانشجویان به جد با ورود پول‌های کثیف در انتخابات مقابله کنند/افراد دارای پرونده امنیتی خیری برای دانشگاه ندارند

برخی از دانشجویان خبر از آماده‌سازی عده‌ای برای ورود پول‌های کلان میلیاردی از همین الآن برای خریداری رأی و دخالت در انتخابات آینده دادند که فرمانده سپاه با ابراز نگرانی و با تأیید ضمنی موضوع خطاب به دانشجویان مطالبی را گوش زد کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هفتمین نشست مسئولان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سردار خرم‌دل فرمانده سپاه فتح استان و مسئول بسیج دانشجویی استان در سالن مرحوم ملک نسب دانشگاه آزاد برگزار شد.

 

 این دیدار در فضایی صمیمانه بین مسئولین بسیج دانشگاه ها و فرمانده سپاه استان برگزار شد، سردار خرم دل با ایجاد فضای دوستانه و دانشجویی ضمن شنیدن درد دل ها و مطالبات دانشجویان یک به یک پاسخگوی آنان بود.

 

سردار خرم‌دل با اشاره به فعالیت‌های دانشجویان استان و ورود آن‌ها در حوزه مطالبه گری و عدالت‌خواهی گفت:  حقیقتاً از فعالیت بسیج دانشجویی و دانشجویان دغدغه مند و انقلابی در حوزه مطالبه گری و معیشتی مردم محروم استان کمال تشکر را دارم و از این اقدامات حمایت می‌ کنیم.

 

وی افزود: اسلام از روز اول تاکنون از مسئله "نفاق" رنج می‌برد، و این پدیده تنها گریبان گیر کشورهای مسلمان علی‌الخصوص کشورهای حامی محور مقاومت است، انسان‌های منافقی که عامل نفوذی دشمن هستند تا رده‌های بالای مملکتی هم پیشرفت کرده‌اند و با اقدامات خرابکارانه خود درصدد هستند تا مردم را نسبت به انقلاب و اسلام ناامید کنند.

 

سردار خرم‌دل بیان داشت: انقلاب اسلامی و ملت ما از روز اول تا به الآن درگیر انواع جنگ‌ها و توطئه‌ها بوده تا به امروز که درگیر جنگ تمام‌عیار امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و هویتی هستیم.دشمن به‌شدت بر بروی جنگ هویتی متمرکزشده است و هویت شخصی و هویت ملی آحاد مختلف جامعه را نشانه گرفته است.

 

وی افزود: بحث حجاب و عفاف در قوم غیور لر همیشه یک ارزش و هویت قومی بود، اما متأسفانه چند صباحی است که دشمن با برنامه‌ریزی به خصوص با استفاده از فضای مجازی قصد دارد این هویت را تغییر دهند و به جوانان ما القاء کنند که استفاده از سبک پوشش غربی و روی آوردن به سبک زندگی آنان تنها راه پیشرفت و فرهنگ است.

 

خرم‌دل تصریح کرد:متأسفانه قانون‌گریزی در برخی جاها بیداد می‌کند، که ناشی از ضعف ناظران قانون و فرهنگ نادرستی است که از زمان خان و  خان بازی به آن دچار شده‌ایم و شما دانشجویان باید بخشی از مطالبه گری‌های خود را بر بروی مبارزه با قانون‌گریزی و مطالبه گری از ناظران و مجریان قانون قرار دهید.

 

برخی از دانشجویان خبر از آماده‌سازی  عده‌ای برای ورود پول‌های کلان میلیاردی از همین الآن برای خریداری رأی و دخالت در انتخابات آینده دادند که فرمانده سپاه با ابراز نگرانی و با تأیید ضمنی موضوع  تأکید کردند: دانشجویان بسیجی و سایر تشکل‌های دانشجویی به جد با ورود این‌گونه پول‌های بادآورده و کثیف در انتخابات مطالبه و مقابله کنند و این فقط از عهده شما برمی‌آید.

 

فرمانده سپاه در پاسخی به سؤالی در خصوص افرادی که به دانشگاه‌ها میایند گفت: این موضوع در صلاحیت خود دانشگاه‌هاست ولی افرادی که دارای سابقه و پرونده امنیتی علیه نظام هستند ،قاعدتاً خیری برای دانشگاه‌ها ندارند .

 

همچنین در پایان جلسه تعدادی از نمایندگان کارگران کارخانه قند یاسوج پشت درب سالن جمع شدند و از زحمت و پیگیری های سپاه و بسیج دانشجویی تشکر کردند و بیان داشتند تنها حامی آن ها در ماجرای واگذاری کارخانه قند به بخش خصوصی و اخراج کارگران سپاه و دانشجویان بودند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.