گروه: اخبار استان خبر: 139773 / تاریخ انتشار : 1398/8/23 ساعت : 08:05

شاهکار بتن ریزی و پل سازی در بهمئی/کار نکردن بهتر از چنین کارکردن است!

در اتفاقی عجیب در بهمئی،یک پیمانکار با خالی کردن ماسه و سیمان در چاله ای آب،اقدام به ساخت بتن برای احداث یک پل کرد که واکنش نماینده را در پی داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در اتفاقی عجیب در شهرستان بهمئی،یک پیمانکار با خالی کردن چندین تن ماسه و سیمان در چاله ای آب،اقدام به ساخت بتن بی کیفیت برای احداث یک پل کرد که واکنش نماینده را در پی داشت.

در خروجی شهر لیکک به سمت ممبی پروژه تعریض و آسفالت جاده در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی است که این شاهکار بتن سازی در این پروژه رخ داد.

نماینده کهگیلویه بزرگ بعد از مشاهده کلیپ این اقدام غیر اصولی پیمانکار که در ادامه مشاهده می کنید،خواهان برخورد جدی مسئولان با متخلفین شد.

متن بیانیه عدل هاشمی پور خطاب به مدیرکل راه و شهرسازی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس نیک اقبالی
مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان
با سلام و آرزوی مزید توفیقات به استحضار می رساند:
کلیپی در رابطه با نحوه عملیات اجرایی پل ورودی شهر لیکک مشاهده کردم که درد آور و مایه بسی تأسف، تأثر و تأمل است. صراحتا عرض می کنم هرگز کار نکردن بهتر از اینچنین کار کردن است.
بی شک، عدم رعایت استاندارد های لازم، نه تنها کیفیت و عمر یک پروژه را کوتاه تر می نماید بلکه ظلم به مردم، هدر رفت بیت المال و بد جلوه دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
از آنجاییکه در حوزه کاری خود متخصص، دلسوز و به موضوعات مرتبط و تحت امر اشراف کامل دارید نظارت کافی و لازم بر حسن انجام کار، کمترین انتظاری است که از جنابعالی دارم.
بنابراین ضرورتا یادآوری می نمایم دقت و نظارت کافی و مستمر بر پروژه های در دست اقدام سرلوحه کارتان باشد و  بدون درنگ عملیات اجرایی پروژه مذکور را تا زمان رعایت شرایط و استاندارد های لازم متوقف نمایید.
بررسی موضوع و برخورد قانونی لازم با متخلف و یا متخلفین این مورد و موارد احتمالی مشابه حق مردم و مورد انتظار است.

عدل هاشمی پور
انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.