گروه: اخبار استان خبر: 139754 / تاریخ انتشار : 1398/8/22 ساعت : 08:33

واکنش نیروی انتظامی به انتشار خبری با موضوع زمین خواری/مسئولان بی اطلاع اظهار نظر نکنند!

در نشستی با موضوع زمین خواری مطالبی در خصوص زمین ستاد فرماندهی انتظامی استان بیان شد، که احتمالا تشویش خاطر اذهان عمومی را در پی داشته که نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد را به واکنش وا داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طی روزهای گذشته نشستی با موضوع زمین خواری با حضور برخی از مسئولان و مقامات استانی در سالن استانداری تشکیل، که در جلسه مزبور احدی از مسئولان اظهاراتی داشتند که این خبر علاوه بر انتشار در  پایگاه ها و سایتهای خبری، از شبکه خبر استانی شبکه دنا پخش شد، در این خبر مطالبی در خصوص زمین ستاد فرماندهی انتظامی استان بیان شد، که احتمالا تشویش خاطر اذهان عمومی را در پی داشته است. 

 
به همین دلیل مرکز اطلاع رسانی پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد واکنش نشان داده و به منظور رفع شبهه از اذهان عمومی مطالبی را به شرح ذیل به سمع و نظر مردم عزیز استان  می‌رساند: 
 
 
اولاً؛ همانگونه که در بالا اشاره شد موضوع جلسه در رابطه با زمین خواری بوده نه بررسی حریم راه‌ها، بنابراین اظهارنظر فرد مورد اشاره، بی‌محل و سنخیتی با جلسه و موضوع مورد بحث نداشت. 
 
 ثانیاً؛ نیروی انتظامی بازوی نظام و ضابط عام در اجرای قانون و طلایه‌دار امنیت است و جانهای گرانبهایی را در این راه فدا نموده است که مانند ستارگان درخشان بر تارک این نیروی خدوم می درخشد، بدیهی است که دامن آن، از این گونه اتهامات مبرا است. 
 
ثالثاً؛ این زمین برای احداث ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی استان، در طول قریب به ۳۰ سال از جمله مطالبات به حق مردم عزیز استان و پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی بوده، که نهایتاً زمین موصوف در سال ۱۳۹۱ طی قولنامه رسمی و به متراژ تقریبی ۱۲ هکتار از مالک حقیقی خریداری شد، که ضمن پرداخت وجه معامله، سند مالکیت آن به نام نیروی انتظامی استان منتقل گردید و همه مدارک آن موجود و قابل استعلام از مبادی رسمی از جمله اداره ثبت اسناد و املاک است. 
 
لازم به ذکر است، قبل از اجرای عملیات و احداث ساختمان مورد نظر (ستاد فرماندهی انتظامی استان) از معاونت راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان، حریم قانونی راه ۱۷ متر و نیم از اکس جاده و همینطور رعایت ۳۰ متر نوار خدماتی و تاسیساتی، بدون احداثات استعلام، که سوابق مکاتبات نیز موجود است. 
 
 به عنوان نکته آخر، به مسئولین امر توصیه می شود، که بدون داشتن اطلاعات کافی، از اظهار نظر نسبت به موضوعاتی که باعث تشویش و ایجاد شبهه در اذهان عمومی می شود خودداری کنند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.