گروه: اخبار استان خبر: 139750 / تاریخ انتشار : 1398/8/22 ساعت : 00:04
خبر صبح زاگرس تایید شد

اجماع وزارت فرهنگ و ارشاد بر روی پیرسبزی برای مدیرکلی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان از اجماع وزارتخانه بر روی محمدعلی پیرسبزی به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در حالی که هفته گذشته خبری در این پایگاه خبری مبنی بر انتخاب محمدعلی پیرسبزی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد منتشر شده بود ( اینجا بخوانید )، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان این خبر را تایید کرد.

 

امین درخشان با حضور در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس در نمایشگاه کتاب و خبرگزاری های یاسوج به سوالی در خصوص وضعیت سکانداری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گفت: با توجه به ان چیزی که از طریق وزارت خانه به من رسیده است نظر نهایی بر روی محمدعلی پیرسبزی خواهد بود و احتمالا به زودی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد استان معرفی خواهد شد.

 

متن حکم پیرسبزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است؛
جناب آقای محمد علی پیر سبزی
نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند و بهره گیری از ظرفیت های موجود نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتابط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنر پرور استانکهگیلویه و بویراحمد در مسیر رشد فضایل اخلاقی و شکوفاییو اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.
سید عباس صالحی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.