گروه: اخبار استان خبر: 139748 / تاریخ انتشار : 1398/8/21 ساعت : 22:24

افشاگری شورای صنفی دانشگاه یاسوج در خصوص مسئولانی که سد معبر هستند!

شورای صنفی دانشگاه یاسوج علی رغم همه ی تلاشها و پیگیریهای شبانه روزی که در جهت حل مشکلات دانشجویان انجام میدهد متاسفانه به سد بزرگی از برخی مسئولین برخورده است که با جلسه ، گفتگو ، و انتقاد سنخیتی ندارند و در مقابل ارائه راهکار ناشنوا هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شورای صنفی دانشگاه یاسوج علی رغم همه ی تلاشها و پیگیریهای شبانه روزی که در جهت حل مشکلات دانشجویان انجام میدهد متاسفانه به سد بزرگی از برخی مسئولین برخورده است که با جلسه ، گفتگو ، و انتقاد سنخیتی ندارند و در مقابل ارائه راهکار ناشنوا هستند، از این رو شورای صنفی دانشگاه به نمایندگی از دانشجویان تصمیم به آگاه سازی و افشای نام مسئولینی که در روند پیگیریهای دانشجویان کم کاری می کنند گرفته است.
 

دانشجویان باید آگاه شوند که چرا مشکلاتی از قبیل قطعی آب 5 روزه برخی خوابگاه ها،کمبود خوابگاه و افزودن غیر مجاز ظرفیت اتاقها و کمبود امکانات اولیه (نوپان (نئوپان)،میله تخت و چوب پرده ها)، خراب بودن شوفاژ برخی خوابگاهها بیش از دو هفته آن هم در فصل سردی هوا (هنوز هم درست نشدند) و... تاکنون حل نشده اند؟جواب این سوال ها را باید در عملکرد برخی از مسئولین حوزه دانشجویی پیدا کرد که مصداق سد معبر هایی هستند که راه برطرف شدن مشکلات دانشجویان را بسته اند.شورای صنفی بدین وسیله مطالبه جدی خود را از حوزه ریاست دانشگاه جهت برخورد قاطعانه با این مسئولان را دارد. از همین رو ما از عموم دانشجویان خواستار همراهی و همکاری با نمایندگان خودشان در شورای صنفی را داریم. لازم به ذکر است که اسامی مسئولان ذکر شده محفوظ است و در صورت عدم حصول نتیجه اسامی مسئولان به سمع عموم دانشجویان خواهد رسید.

"شورای صنفی دانشگاه یاسوج"

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.