گروه: اخبار استان خبر: 139741 / تاریخ انتشار : 1398/8/21 ساعت : 13:56
رئیس کمیسیون عمران مجلس؛

گزارش حادثه هواپیمای ATR در صحن علنی مجلس قرائت می شود/مسئولان هواپیمایی آسمان به پخش یک انیمیشن بسنده کردند

رضایی کوچی گفت: به دلیل لزوم صدور حکم از سوی دستگاه قضا گزارش حادثه هواپیمایی تهران – یاسوج تا پایان آبان در صحن قرائت می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به قرائت نشدن گزارش حادثه هواپیمایی تهران - یاسوج در صحن علنی مجلس گفت: مدت‌ها است گزارش حادثه هواپیمایی تهران-یاسوج از سوی کمیسیون عمران به هیات رئیسه مجلس داده شده و قرار است به زودی در صحن علنی قرائت شود.


محمدرضا رضایی کوچی افزود: بنده مسئولان هواپیمایی آسمان را به کمیسیون دعوت کردم و آن‌ها به پخش یک انیمیشن درباره حادثه فوق بسنده کردند.


وی ادامه داد: کاملاً محرز است که پرواز تهران – یاسوج به دلیل مشکلات فنی و امنیتی نباید انجام می‌شد، اما متأسفانه مسئول امنیت و معاون وی در روز حادثه حضور نداشته‌اند و خلبان به تنهایی تصمیم گرفته بود.


رضایی کوچی اضافه کرد: زمینه‌های اشتباه خلبان توسط مسئولان فراهم شده بود، سازمان هواپیمایی کشور و شرکت هواپیمایی آسمان مشخصاً در این قضیه مقصر هستند و به نظر می‌رسد که با توجه به لزوم صدور حکم دستگاه قضایی گزارش این حادثه تا پایان آبان در صحن قرائت می‌شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.