گروه: اخبار استان خبر: 139725 / تاریخ انتشار : 1398/8/20 ساعت : 16:02
داغ های مجازی:

مطلب جالب مدیرکل پیشین حوزه استاندار در خصوص رقص لری+تصویر

جالب توجه است که اخیرا مدیرکل پیشین حوزه استانداری کهگیلویه و بویراحمد در اظهارنظری در صفحه خود در خصوص رقص لری مطالبی را آورده است که با واکنش هایی رو به رو شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه فضای مجازی - معمولا مرسوم است مدیران استانی وقتی که به دوران بازنشستگی خود می رسند حضورشان در فضای سیاسی یا فضای مجازی چشم گیر می شود و گاهی نیز این حضور حاشیه ساز می شود.

 

این افراد که با سلایق و دیدگاه های مختلفی هستند تا زمانی که در دوران مسئولیت و مدیریت خود به سر می برده اند به ناچار نمی توانستند در خصوص موضوعات مختلف ابراز عقیده کنند و نظرات شان را به راحتی بیان کنند.

 

در این بین نیز معمولا رسانه های تیزبین زیادی وجود دارند که این تحرکات را تحت رصد قرار می دهند و هر از چندگاهی این موضوعات رسانه ای می شود و از فضای مجازی به فضای رسانه ای که بخشی از این فضا است کشانده می شود.

 

جالب توجه است که اخیرا مدیرکل پیشین حوزه استانداری کهگیلویه و بویراحمد در اظهارنظری در صفحه خود در خصوص رقص لری مطالبی را آورده است که با واکنش هایی رو به رو شده است.

 

اگرچه این مطلب برگرفته از سایت ویکی پدیا است اما بهرحال وقتی در صفحه شخصی قرار می گیرد بمعنای اظهار نظر وی تلقی می شود و جمیع مخاطبان نیز در این باره اظهار نظر می کنند.

 

در بخشی از این متن که گویا از سایت ویکی پدیا کپی شده است آمده است: "برخی رقصیدن را از کارهای خداوند می دانستند که بشر آن را تقلید کرده است"

 

 

بهرحال بنظر می رسد افرادی که دارای مسئولیت هستند و یا قبلا در راس امور یک استان بوده اند باید در خصوص ابراز عقاید خود در فضاهای اجتماعی، دقت بیشتری را داشته باشند چرا که آنها اکنون الگوی برخی جوانان و مخاطبان خود هستند و بروی آنان تاثیرگذاری زیادی دارند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
مصطفی منتظریان
1398/8/21 - 10:03
با سلام. یک طوری نوشتید الگو. انسان متعجب می شود. به جرات می توانم ادعا کنم که حتی یک باره متن را هم نخونده و حتی نمی دونه چی می گه. اگر خونده بوده که ویرایش اش می کرد و اگر فهمیده بودش که منتشرش نمی کرد. پس شما چرا ما را اسکول فرض کرده اید که از این افراد الگو بگیریم
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.