گروه: اخبار استان خبر: 139688 / تاریخ انتشار : 1398/8/19 ساعت : 21:09

قطعیت کاندیداتوری سه چهره علمی،فرهنگی بهمئی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ

سه چهره علمی، فرهنگی شهرستان بهمئی تاکنون در پیام های جداگانه ای آمادگی خود را برای حضور در کارزار انتخاباتی اسفندماه امسال بعنوان کاندیدا اعلام کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ سه چهره علمی ،فرهنگی شهرستان بهمئی تاکنون در پیام های جداگانه  آمادگی خود را برای حضور در کارزار انتخاباتی اسفندماه امسال بعنوان کاندیدا اعلام کردند.

 

عسکر میثاقیان،فرهنگی و استاد دانشگاه با ارسال پیامی در شبکه های اجتماعی خود را بعنوان کاندیدای مستقل برای حضور در انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه کهگیلویه بزرگ معرفی کرد.

 

 

متن پیام میثاقیان به شرح ذیل است:

با استعانت از خداوند متعال ، نیت خالصانه ،  احساس توانایی در خود ، همت دوستان ناب و فهیم و با درک نسبی از فضای انتخابات ادوار گذشته و حساسیت موضوع و همچنین توجه به هیچ نوع وابستگی قومیتی یا به ازمنه و امکنه جغرافیایی ، فقط و فقط رؤیای پیشرفت کهگیلویه بزرگ تلاش دارم که با رایزنی و همگرایی و مشورت اطرافیان و دوستان سیاسی ارزشمندم  کاندیداتوری خود را برای مجلس شورای اسلامی اعلام کنم و انشاء اله در دیماه ‌ثبت نام نمایم و آماده فضای نقد دوستان عزیز هستیم.

نمازی،چهره دیگر عملی-فرهنگی و  جوان بهمئی هم آمادگی خود را برای کاندیداتوری در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ اعلام کرد.

 

نمازی گفت: بنده با تاکید بر اخلاق و معنویت، با نگاه تحول گرایانه و عدالت خواه و در جهت توسعه و پیشرفت وارد صحنه کارزار می شوم.

وی گفت: در راستای کمک به اهداف عالیه نظام در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب آمادگی خود را برای شرکت در انتخابات مجلس اعلام می نمایم .

عبدالمحمد نمازی دانشجوی دکترای علوم قرآن و حدیث است که کارمندی شهردای تهران، مجری صدا و سیما ، مدیر دو اداره اوقاف و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی و  مدیر امور قرانی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه وبویراحمد را در سوابق مسئولیتی خود دارد.

یکی از نزدیکان رضا دهبانی پور،دیگر چهره علمی شهرستان بهمئی که ماه های اخیر برای حضور در انتخابات از سمت مدیرکلی ارشاد استان استعفا داده بود، به خبرنگار ماگفت:دهبانی پور برای حضور در انتخابات آماده شده است و حتما شرکت می کند.

البته به غیر از این اسامی چهره های دیگری هم قصد شرکت در انتخابات دارند اما هنوز اعلام عمومی نکردند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.