گروه: اخبار استان خبر: 139679 / تاریخ انتشار : 1398/8/19 ساعت : 14:03
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در غرفه صبح زاگرس:

آدم هیچ نماینده ای نیستم/برای برگزاری استارت آپ در استان هر کاری نیاز باشد انجام می دهیم+ تصاویر و فیلم

کلانتری گفت: من برای هر سه نماینده استان در مجلس شورای اسلامی احترام قائل هستم و به نظراتشان در هر جایی که تاثیرگذار و موثر باشد احترام می گذارم و توجه دارم اما ایمان داشته باشید که آدم هیچکسی نیستم و آدم جمهوری اسلامی ایران هستم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از مدیران ستادی استانداری با حضور در غرفه صبح زاگرس در نمایشگاه کتاب و خبرگزاری های یاسوج بهسوالات خبرنگار این پایگاه خبری پاسخ داد.

 

حسین کلانتری در پاسخ به سوالی درباره برگزاری اولین رویداد استارت آپی در استان گفت: در ابتدا باید از سوال متفاوت شما تشکر کنم ؛ ما به سرعت به سمت فناوری های نوین حرکت می کنیم از جمله ساخت انیمیشین و بازی و  مشاغل جدید و کارآفرینی نوین نیز جزو همین موارد است.

 

وی افزود: باید خودمان را مجهز و جامعه را  آماده کنیم و بتوانیم با این سرعت تنظیم شویم ، یکی از اقداماتی که می تواند جامعه را آماده  کند  حمایت از این چنین گروه های استارت آپی است.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: یک کار گروهی در حال انجام است و من همه را موظف کرده ام که هر گونه همکاری که لازم است انجام شود و در جاهایی که نیاز باشد به من بگویند  خودم وارد می شوم این یک موضوع بسیار مهم است، چرا که بسیاری از جوانان ما در این حوزه می تواند مشاغل خوب و پایدار و آینده دار به دست بیاورند و تاثیرگذار باشند از توجه شما به عنوان یک رسانه به این موضوع تقدیر و تشکر دارم.

 

وی در پاسخ به این سوال که هر استانداری که وارد این استان می شود مورد حمایت و تحت نفوذ نمایندگان قرار دارد، گفت: من برای هر سه نماینده استان در مجلس شورای اسلامی احترام  قائل هستم و به نظراتشان در هر جایی که تاثیرگذار و موثر باشد احترام می گذارم و توجه دارم اما ایمان  داشته باشید که آدم هیچکسی نیستم و آدم جمهوری اسلامی ایران هستم در این موضوع شک نکنید.

 

کلانتری در پایان گفت: به وظایفی که دولت بر دوش من گذاشته است و بر اساس تاکید اقای رئیس جمهور و وزیر کشور من خادم و نوکر این مردم هستم و به فکر مردم هستم تمام توانم را می گذارم که به مردم خدمت کنم چرا که شایسته ترین مردم را داریم.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.