گروه: اخبار استان خبر: 139673 / تاریخ انتشار : 1398/8/19 ساعت : 13:01
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

واکنش فرمانده انتظامی لنده به سرقت کابل های برق در شهرستان

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: در خصوص سرقت کابل های برق در سطح شهرستان لنده لازم است که به اطلاع شهروندان برسانیم که در سال گذشته چندین فقره سرقت کابل های برق را داشتیم که در این رابطه سه نفر متهم به همراه یک دستگاه خودروی سواری 405 و یک دستگاه راه پله و قیچی بزرگ سیم چین از متهمان در حین ارتکاب جرم دستگیر که پس از بازجویی به چندین فقره سرقت کابل های برق اعتراف کرده که به مراجع قضایی تحویل و روانه زندان شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرگرد فرزین جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به خبر سرقت کابل های برق در لنده گفت: مجموعه نیروی انتظامی شهرستان لنده در خصوص ارتقای طرح امنیت اجتماعی جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نیست و در تمام ساعات شیپبانه روز در حال گشت زنی است.

وی افزود: سرقت در جامعه یک امر طبیعی است ولی نیروی انتظامی با اتخاذ تدابیر لازم در چند سال گذشته با توصیه های ایمنی و انتظامی خود در خصوص ارتقای سطح ایمنی منازل، مراکز اداری و تجاری و حتی نصب سیستم پایش تصویری در سطح شهر توسط شهرداری ها در جهت کنترل و پیشگیری از سرقت ها همواره به ادارات ونهادها توصیه های لازم را داشته و دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: در خصوص سرقت کابل های برق در سطح شهرستان لنده لازم است که به اطلاع شهروندان برسانیم که در سال گذشته چندین فقره سرقت کابل های برق را داشتیم که در این رابطه سه نفر متهم به همراه یک دستگاه خودروی سواری 405 و یک دستگاه راه پله و قیچی بزرگ سیم چین از متهمان در حین ارتکاب جرم دستگیر که پس از بازجویی به چندین فقره سرقت کابل های برق اعتراف کرده که به مراجع قضایی تحویل و روانه زندان شدند.

وی تاکیدکرد:اجرای گشت های کنترل محسوس و نامحسوس در سطح شهرستان لنده اعم از روستاها و خیابان ها به طور شبانه روزی در حال اجرا است که به دلیل گستردگی حوزه شهرستان این امر به طور یکسان در حال اجرا است.

جمشیدی اظهارکرد: ارزش ریالی سیم های مسی برق باعث طمع سارقان در روستاهای خالی از سکنه شده است که انتظار داریم اداره برق نسبت به جانمایی کابل های خود نگهدار در این روستاها که ارزش ریالی کمتری دارند استفاده کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: از ابتدای سال تا به امروز شاهد کاهش چمشگیر سرقت ها نسبت به سال گذشته هستیم که این کاهش نشان دهنده ناامن کردن فضا برای سارقان توسط پلیس است.

وی در پایان اظهارکرد: انتظار داریم اداره برق شهرستان لنده با نیروی انتظامی شهرستان در جهت کاهش میزان سرقت کابل های برق همکاری و تعامل بهتری داشته باشد تا بتوانیم به امنیت و توسعه شهرستان کمک کنیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.