گروه: اخبار استان خبر: 139661 / تاریخ انتشار : 1398/8/18 ساعت : 22:54
مشاور وزیر ارتباطات در غرفه صبح زاگرس مطرح کرد

پاسخ نجات نیا به شائبه حضور در انتخابات مجلس/مجلس جوانان انقلابی باید شکل بگیرد/می‌توانیم مجموعه های اثر گذار را به سمت استان بکشانیم

نجات نیا گفت: شکل فعالیت من در استان این است که نیم نگاهی به انتخابات در آینده دارم، این یک واقعیت است، نیروهای جوان انقلابی باید پای کار بیایند، کابینه جوان انقلابی مقدماتی دارد و باید موانع بر طرف شود و مجلس جوانان انقلابی باید شکل بگیرد، بیش از صد نفر زیر ۴۰سال باید در مجلس راه پیدا کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس در نوزدهمین نمایشگاه کتاب و خبرگزاری ها به سوالات خبرنگار این پایگاه خبری پاسخ داد.

 

فرزاد نجات نیا در ابتدا به صبح زاگرس اشاره کرد و گفت: نقدهای منصفانه ای توسط این پایگاه خبری منتشر می شود که البته چند بار هم درباره بنده مطالبی را منتشر کرده است که در هر صورت از شما تقدیر و تشکر می کنم.وی در خصوص وضعیت زیرساخت های ارتباطی در کهگیلویه و بویراحمد و نگاه وزیر ارتباطات به استان گفت: کار به صورت کلی انجام می شود و شاخصه هایی دارد، خود آقای جهرمی تاکید دارند حب الوطن من الایمان؛ و این که نسبت به زادگاه خودتان چه فعالیت هایی را انجام دادید، بر این اساس دیداری که سال قبل داشتیم در چند محور نیازهای استان را مطرح کردیم اولویت اصلی اشتغال و بحث کسب و کارهای نوپا بود و توجهی که باید به پارک های علم و فناوری می شد و در خصوص پوشش ارتباطات نکاه ویژه ای به استان داشته باشند.


نجات نیا ادامه داد: استان ما بیشتر محور فعالیت های همراه اول بود اما بعد از اینکه بیژن عباسی که از فرزندان استان است به عنوان مدیرعامل ایرانسل انتخاب شد، به وی تأکید کردند به صورت ویژه استان خودتان را ببینید و به آن توجه کنید.وی افزود: بی تی اس با تجهیزات کامل نزدیک به یک میلیارد هزینه دارد که البته هزینه جاده دسترسی و سایر موارد جدا از این است، جاده دسترسی و گاهی برق هم عددی نزدیک همین مبلغ هزینه می برد، ۵۰میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری می شود و شده است.

 


فرزاد نجات نیا در پاسخ به سوالی در خصوص حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: شکل فعالیت من در استان این است که نیم نگاهی به انتخابات در آینده دارم، این یک واقعیت است،
نیروهای جوان انقلابی باید پای کار بیایند، کابینه جوان انقلابی مقدماتی دارد و باید موانع بر طرف شود و مجلس جوانان انقلابی باید شکل بگیرد، بیش از صد نفر زیر ۴۰سال باید در مجلس راه پیدا کنند.


وی در خصوص اولین رویداد استارتاپی که قرار است در استان برگزار شود گفت: بحث تقویت استارتاپ ها موضوع مهمی است طبیعی است از استان های توسعه یافته عقب تر هستیم، در بحث اقتصاد دیجیتال درآمد مناسب نداریم، رویداد و رخدادی که در بحث کسب و کارهای نوپا شکل بگیرد ما هم کمک می کنیم و می‌توانیم مجموعه های اثر گذار را به سمت این استان بکشانیم حتی قصد داریم چنین رویدادی را در شهرستان کهگیلویه برگزار کنیم و بتوانیم دنبال کنیم که تا یک ماه آینده در کهگیلویه رقم می خورد .

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
حسین علی پور
1398/8/19 - 10:43
بنده نظر و اعتقاد قوی به تقویت امثال ایشان(نجات نیا زراعت کیش و جوانان بعضا توانمندتر و در حاشیه تر) و حضورشان در عرصه انتخابات دارم؛ ضمن اینکه منتقد و معترضِ واقعیت تلخِ تحجر(تحجر در حفظ قدرت و موقعیت به قیمت دلزدگی و ایجاد فاصله این قبیل جوانان) در بین مجموعه و چهره های سیاسی دو طیف هستم که اظهر من الشمس مقاومت می کنند در این راستا...
rateup 0
 ratedown 0
ناشناس
1398/9/7 - 12:13
پوزیتویسم و سیاست بازان نان به نرخ روز خور و نقدهای مارکسیستی! تعصبات لنین و لنینیسم و برنده باشیمان باری به هر جهت.دین بازان ترقی خواه و نوکران سکولاریسم و روشنگران رابطه دین و دولت. منظور همه کسانی است که دارند با فریب مردم از نردبان دین بالا میروند و مردمی که به سادگی گول ظاهر افراد را می خورند. و این مردم : بت سازان بی تبری که زمستان به جای تابستان عرق میریزند و هموز در عطش فریاد و هورا میکشند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.