گروه: اخبار استان خبر: 139656 / تاریخ انتشار : 1398/8/18 ساعت : 17:12

جوسازی برخی اعضای شورای شهر برعلیه شهردار یاسوج/آمادگی صبح زاگرس برای برپایی مناظره بین اکبری تبار و نستهن مقدم

اگرچه تا کنون منتقدترین رسانه به شیوه عملکرد شهردار یاسوج در سطح استان صبح زاگرس بوده است اما در این بین نیز حاضر به شنیدن نقدهای منصفانه است و بنابراین ایجاد جنجال هیچ سودی بنفع طرفین ندارد و تنها موجب نگرانی مردم خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مدتیست پس از اینکه اوضاع شورای شهر یاسوج در دور جدید رو به ضعف رفته است، و در این بین برخی از حواشی آن دامن گیر اعضای شورا و شهردار یاسوج شده است.

 

بنظر می رسد که برخی از اعضای شورای شهر در حال فرافکنی در خصوص ضعف های پیش آمده هستند، بنابراین سعی دارند در این وسط ضعف پیش آمده را بر گردن شهرداری بیاندازند.

 

تا جایی که مشخص است افرادیکه در حال حاضر با شهردار یاسوج متضاد هستند، خود از جمله افرادی هستند که در گذشته حامی شهردار فعلی بودند و اکنون این سئوال پابرجاست که این چرخش 360 درجه ای به چه خاطر است؟

 

اگرچه تا کنون منتقدترین رسانه به شیوه عملکرد شهردار یاسوج در سطح استان صبح زاگرس بوده است اما در این بین نیز حاضر به شنیدن نقدهای منصفانه است و بنابراین ایجاد جنجال هیچ سودی بنفع طرفین ندارد و تنها موجب  نگرانی مردم خواهد شد.

 

از این تریبون رسانه مردمی صبح زاگرس این آمادگی را دارد که در یک محیط عقلانی پذیرای نمایندگانی از شورای شهر و شهردار یاسوج باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.