گروه: اخبار استان خبر: 139653 / تاریخ انتشار : 1398/8/18 ساعت : 20:49

تجهیز دو مدرسه در دهدشت به فن آوری های جدید آموزشی با حضور نماینده مردم‌کهگیلویه در مجلس

صبح امروز دو آموزشگاه در کهگیلویه با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه به فن آوری های جدید آموزشی تجهیز شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز دو آموزشگاه در کهگیلویه با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه به فن آوری های جدید آموزشی تجهیز شدند.

 
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی گفت:با رایزنی و هماهنگی با وزارت آموزش و پرورش مدارس شبانه روزی شهید رجایی و نمونه دولتی جوادیه در مقطع متوسطه اول به سیستم IT تجهیز شدند.
عدل هاشمی پور ضمن تشکر از پیگیری مسئولان مدارس نامبرده گفت:این تجهیزات شامل 27 دستگاه رایانه و لوازم جانبی است که در دو اتاق ویژه در این دو مدرسه راه اندازی شده است.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برای تجهیز این دو مدرسه به فن آوری های جدید آموزشی مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال هزینه شده است.
 
وی ضمن توصیه اکید به دانش آموزان در قدر دانستن حق والدین و استاد و تلاش در جهت فراگیری علم و دانش و تربیت اسلامی گفت: دانش آموزان سرمایه ها و آینده سازان کشور عزیزمان هستند بنابراین هرگونه هزینه در حوزه فرهنگ و آموزش سرما.یه گذاری است و در این راه خوشبختانه اقدامات خوبی انجام گرفته که در جهت استمرار آن مصمم هستیم.
 
 هاشمی پور اظهار کرد:  این تجهیزات نوین متصل به شبکه اینترنت و ویدیو پروژکتور هستند که علاوه بر استفاده دانش آموزان به صورت تخصصی، قابلیت برگزاری آزمون های ضمن خدمت برای دبیران و کارکنان و سایر نیازمندی های تحصیلی دانش آموزان را دارا هستند.
نماینده مردم در مجلس از مدیران مدارس نامبرده خواست که همکاری لازم جهت استفاده دانش آموزان سایر مدارس از این فن آوری را داشته باشند ضمن اینکه نهایت مراقبت و دقت را در نگهداری این تجهیزات بعمل آورند.
 
لازم به ذکر است در آیین بهره برداری از این فضای فنی آموزشی، مسئولان اداره آموزش و پرورش شهرستان، مدیران، معلمان، دانش آموزان و برخی از اولیاء حضور داشتند که از تلاش، پیگیری و مساعدت سردار هاشمی پور تشکر و قدردانی نمودند.
 
پورک پور مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه در این برنامه گفت: همواره در آموزش و پرورش به خصوص توسعه و تجهیز و مسائل مربوط به دانش آموزان، نماینده مردم را همیار و در کنار خود می بینیم و از زحمات و خدمات گسترده و تأثیر گذارش صمیمانه سپاسگزاریم.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.