گروه: اخبار استان خبر: 139626 / تاریخ انتشار : 1398/8/18 ساعت : 12:56
معاون سیاسی امنیتی استاندار در غرفه صبح زاگرس مطرح کرد

اظهارات جمالی در خصوص دید و بازدیدهای خانگی نامزدهای انتخاباتی/بعد از 10 آذر به نمایندگان فعلی و نامزدهای انتخاباتی نگاه یکسانی داریم/صبح زاگرس یک رسانه معتبر و زنده در استان است+فیلم

جمالی گفت: صبح زاگرس یک رسانه معتبر و جزو سایت‌های زنده استان بوده و هواداران خوبی هم دارد و هر حرکتی که در جهت آگاهی و خدمت به مردم باشد و در چهارچوب قانون باشد حمایت میکنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس در نمایشگاه کتاب یاسوج به سوالات خبرنگار این پایگاه خبری پاسخ داد.

 

احد جمالی در خصوص دید وبازدیدهای انتخاباتی چهره های سیاسی در سطح استان و قانونی بودن آن  وهمچنین برخورد با ان ها گفت: اگر این دید و بازدیدها شائبه انتخابات زودرس را به وجود آورد قطعا برخورد می کنیم، چرا که محدودیت قانونی وجود دارد.

 

وی افزود: استاندار در رابطه با مدیران در شورای اداری در خصوص مساول انتخاباتی صحبت کرده اند و تذکرات لازم را داده اند.

 

جمالی ادامه داد: روز ۱۰ آذر ثبت نام شروع میشود و نمایندگان فعلی مانند دیگر کاندیداها می شوند و شرایط یکسانی برای ما خواهند داشت.


معاون سیاسی استاندار در خصوص حضور برخی مدیران در جلسات انتخاباتی گفت: اگر‌حس شود مدیری له یا بر علیه کسی هست در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد و موارد مصداقی که شما به آن اشاره کردید تذکرات لازم داده شد.


وی افزود: در  شورای اداری بیان کردم از مواضع تهمت پرهیز شود و در این راه محکم قدم برداشته میشود و در صدد هستیم انتخابات در سلامت کامل و در عین بی طرفی انجام شود، در این خصوص تذکرات لازم داده شده است.جمالی در پایان در خصوص  صبح زاگرس گفت: صبح زاگرس یک رسانه معتبر و جزو سایت‌های زنده استان بوده و هواداران خوبی هم دارد و هر حرکتی که در جهت آگاهی و خدمت به مردم باشد و در چهارچوب قانون باشد حمایت میکنیم.

 

فیلم کامل این گفتگو تا دقایقی دیگر منتشر خواهد شد ...

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.