گروه: اخبار استان خبر: 139621 / تاریخ انتشار : 1398/8/18 ساعت : 09:30

جنجال حذف لاریجانی از فهرست اصولگرایان در قم / جبهه پایداری تشکل‌های روحانی را دور زد

برخی خبرها حکایت از آن دارد که فهرست ائتلاف اصولگرایان در قم بدون نام علی لاریجانی بسته شده است‌. توییت‌های نماینده قم و یک روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب ابعادی از ماجرای حذف لاریجانی را روشن می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس :احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس امیروز گفت: لیست اصولگرایان قم برای انتخابات مجلس یازدهم با امیرآبادی، ذوالنوری و زاکانی بسته شد و شورای اصولگرایان قم در تهیه این لیست رزومه‌ای از علی لاریجانی نخواست و البته وی نیز رزومه‌ای ارائه نکرد.

این اظهارات با توییت فرید مدرسی پاسخ داده شد اما این توییت با واکنش امیرآبادی و توییت‌های بیشتر روبرو شد.

-فرید مدرسی: ‏آقای ‎امیرآبادی می‌گفتی ‎علیرضا زاکانی از شما و ‎ذوالنور در شورای اصولگرایان قم بیشتر رای آورد.بگو ‎محمود نبویان ازحضور زاکانی به‌شدت عصبانی شد و انصراف داد.بگو ‎جامعه مدرسین را در تصمیم‌گیری حذف کردید.بگو ‎علی لاریجانی قرار نبود، بیاید با شما که مدعی حذف شوی. بگو اما دروغ نگو.

-امیرآبادی فراهانی: ‏‎آقای مدرسی همه مطالبی که توئیت کردی نادرست است اطلاعاتی که به دستت رسیده غلط است یادر منابع خبری خود تجدید نظر کنید یا به واسطه این اطلاع رسانی غلط از مردم عذرخواهی کنید.

- فرید مدرسی: ‏‎آقای امیرآبادی با تکذیب مشکلی حل نمی‌شود، شما ودوستان‌تان شان و جایگاه جامعه مدرسین را تنزل دادید؛ زمانی ‎جامعه مدرسین لیست انتخاباتی می‌داد اما امروز لیست را دیگران مشخص می‌کنند.روزی دوستداران آقای ‎مصباح‌یزدی جایگاهی در قم داشتند اما به آنان هم توجه نکردید.به کدام سو می روید؟

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.