گروه: اخبار استان خبر: 139615 / تاریخ انتشار : 1398/8/18 ساعت : 15:25
تراژدی سرقت های پی در پی کابل های برق :

سرقت کابل های برق یک کوچه در لنده/رئیس اداره برق: خسارات چندصد میلیون تومانی سارقان به حوزه برق+تصاویر

با افزایش معضلات اجتماعی مسله سرقت آن هم سرقت کابل های برق در برخی شهرستان ها از جمله لنده به اوج خود رسیده است و صدای مسئولان اداره برق را نیز درآورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مسئله سرقت های کابل های برق در شهرستان های استان یک مسئله مهمی است که با تغییر تاکتیک سارقان از روستاها به مرکز شهر پناه برده و دیروز نیز اقدام به سرقت کابل های برق یک کوچه در لنده کردند.

کابل های برق کوچه روبروی پارک ورودی شهر لنده روز گذشته ساعت 4صبح در حالی به سرقت رفتند که این محله فکر می کردند که برق ها رفتند و سارقان با خاطری آسوده بیش از 90متر کابل هشت لایه را به سرقت بردند.

سید مالک راز نهان رئیس اداره برق شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت:بحث سرقت کابل های برق در این شهرستان یک مسئله جدیدی نیست بلکه ما همیشه با این معضل گرفتار هستیم.

وی افزود: تا کنون سارقان اکثر کابل های برق روستاهای خالی از سکنه را به سرقت می بردند ولی روز گذشته شاهد سرقت کایل کابل های برق کوچه روبروی راهنمایی و رانندگی و پارک ورودی شهر لنده بودیم که بیش از 90متر کابل را به سرقت بردند.

رئیس اداره برق شهرستان لنده تصریح کرد: انتظار داریم مسئولان حوزه امنیتی و انتظامی برای جلوگیری از چنین حوادثی گشت ها شبانه خود را بیشتر فعال کنند تا شاهد چنین خسارات میلیونی در شهرستان نباشیم.

وی در ادامه افزود: این سرقت همانند سایر سرقت ها دیگر بدون شک توسط افراد حرفه ای صورت گرفته است و این در حالی است که جریان برق در طول مدار بوده است.

رازنهان گفت: بلافاصله پس از اطلاع از سرقت نیروهای اداره برق اقدام به جانمایی کابل های جدید برای این کوچه و برق دار کردن این کوچه کردند.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.