گروه: اخبار استان خبر: 139604 / تاریخ انتشار : 1398/8/17 ساعت : 18:36
گزارش تصویری؛

روز خوب ورزش کهگیلویه و بهمئی و نوید فردایی بهتر

عدل هاشمی پور گفت: در این مدت 27 چمن مصنوعی و 6 سالن چند منظوره احداث، در دست اقدام و در دستور کار است و همه اینها از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که افزایش چشمگیر سرانه ورزشی و رضایتمندی ورزشکاران، ورزش دوستان و مردم را فراهم آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده مردم شریف کهگیلویه در آیین افتتاح پروژه های ورزشی شهرستان های کهگیلویه و بهمئی در حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر کلانتری استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان، ائمه جمعه و سایر مسئولان استانی و شهرستانی گفت: حجم اقدامات و خدمات انجام شده، تجهیزات و امکانات ورزشی، مساعدت به ورزشکاران و مدال آوران از طریق خیرین، ترمیم، احداث و توسعه زیر ساخت ورزش کهگیلویه بزرگ در سه و نیم سال گذشته بیش از 37 سال گذشته بوده است.

 
عدل هاشمی پور با اشاره به اینکه در این مدت 27 چمن مصنوعی و 6 سالن چند منظوره احداث، در دست اقدام و در دستور کار است اظهار داشت:همه اینها از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که افزایش چشمگیر سرانه ورزشی و رضایتمندی ورزشکاران، ورزش دوستان و مردم را فراهم آورده است.
 
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی ویژه از وزیر ورزش و جوانان، وزیر نفت، استاندار، مدیرکل ورزش و مجموعه ادارات تابعه، مشاوران، ناظران، پیمانکاران و همه عوامل اجرایی طرح‌های مذکور گفت:  در این سفر دو سالن ورزشی دوقلوی چند منظوره، دو خانه جوان و دو چمن مصنوعی با پیگیری های مجدانه و تلاش های همه جانبه ی مسئولان ذکر شده با حضور دکتر سلطانی فر بهره برداری و به مردم هدیه شد.
 
نماینده مردم چهار شهر در خانه ملت از عموم مردم به ویژه متولیان امر و کسانی که از این اماکن ورزشی استفاده می کنند تقاضا نمود که در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشند.
 
 هاشمی پور همچنین از پیشنهاد و پیگیری جدی بسته ورزشی دیگری خبر داد که تصویب، تأمین اعتبار و ابلاغ آنها در آینده نزدیک صورت می گیرد.
 
تصاویر تکمیلی؛
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.