گروه: اخبار استان خبر: 139603 / تاریخ انتشار : 1398/8/17 ساعت : 10:57

سفر بی حاصل وزیر ورزش برای جوانان پاتاوه دنـا/آقای وزیر هم زورش به سالن ورزشی"بادنگان"نرسید!+تصاویر

روستای بادنگان علیاء از توابع شهرستان دنا بخش پاتاوه دارای یک سالن ورزشی نیمه کاره است که به دلیل مشکلات چون نداشتن گاز مورد بهره برداری قرار نگرفت و در سفر وزیر ورزش و جوانان افتتاح نشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ روستای بادنگان علیاء از توابع شهرستان دنا بخش پاتاوه دارای یک سالن ورزشی نیمه کاره است که به دلیل مشکلات چون نداشتن گاز مورد بهره برداری قرار نگرفت و در سفر وزیر ورزش و جوانان  افتتاح نشد.

 

دهیار روستا در همین خصوص در گفت و گو با پایگاه خبری صبح زاگرس بیان کرد: مشکلات برق این سالن را با پیگیری هایی که صورت گرفت، برطرف شد، اما این سالن ورزشی به دلیل نبود گاز کشی مناسب فاقد امکانات گرمایشی است.

وی بیان افزود: مسئولان ورزش و جوانان با دادن وعده هایی قرار شد در  ۲۲بهمن سال 92 این سالن را افتتاح کنند، اما تا اکنون هیچ گونه همکاری و توجهی به مهیا کردن این سالن و بهره برداری از آن صورت نگرفته است.

 

دهیار روستای بادنگان علیاء گفت: سالن ورزشی روستای بادنگان فقط مخصوص هندبال بوده و به علت فضای کم و فرسوده شدن دیوارهای داخلی آن تخریب شده و کف آن قابل استفاده نیست، از طرفی تغییر پیمانکاران کمکی به رفع مشکلات این سالن نکرده است.

وی اضافه کرد: به دلیل بی توجهی مسوولان ورزشی شهرستان و همچنین مدیر کل ورزش و جوانان استان برای پیگیری مشکلات سالن ورزشی روستا، جوانان مجبور هستند از روستای خود به دیگر نقاط و شهر مراجعه کرده، که همین موضوعات سبب بروز اتفاقات ناگواری مانند تصادف خواهد شد.

 

پایگذار در پایان گفت: وقتی بیان می شود 16 پروژه ورزشی در استان افتتاح شد، انتظار می رفت به پروژه های که چند سال در فرسایش و رکود هستند نیز همچنین توجه شود، در این خصوص اداره کل ورزش و جوانان استان، دستگاه های خدمات رسان می توانستند مانند دیگر نقاط که پروژه ها را به بهر برداری رساندند مشکلات سالن ورزشی در این روستای محروم را هم مورد توجه قرار داده تا در روز های گذشته به دست وزیر ورزش و جوانان  افتتاح می شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.