گروه: اخبار استان خبر: 139598 / تاریخ انتشار : 1398/8/16 ساعت : 21:52

گزارش کامل سفر وزیر و جوانان به کهگیلویه و بویراحمد با افتتاح 16 پروژه ورزشی+تصاویر

وزیر ورزش و جوانان با حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۶ طرح ورزشی را در شهرستان های مختلف استان افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز وزیر ورزش و جوانان با استقبال مسئولان استانی از طریق فرودگاه گچساران وارد کهگیلویه و بویراحمد شد.

استاندار  در حاشیه افتتاح سالن ورزشی بانوان در گچساران گفت: امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان 16 طرح ورزشی در استان به بهره برداری می رسد که 8 طرح آن در گچساران و بقیه در سایر شهرستان ها هستند.

حسین کلانتری افزود: از ابتدای شروع به کار دولت تاکنون 72 طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر 3 هزار و 350 میلیون ریال در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شده است.
 
وی گفت: از این تعداد 4 طرح آن در گچساران بوده و بقیه در سایر شهرستان های استان به بهره برداری رسیده است.
 
استاندار اضافه کرد:افتتاح خانه جوان و سالن ورزشی روستای سرآب ننیز گچساران، بهره برداری از 2 سالن چند منظوره و زمین چمن مصنوعی در بهمئی، افتتاح چند سالن ورزشی در دهدشت و افتتاح طرح سالن ورزشی چنارستان در یاسوج از برنامه های وزیر ورزش و جوانان در  سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد است.
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

سلطانی فر در بدو ورود به گچساران برای افتتاح سالن ورزشی روستای سرآب ننیز وارد این روستا شد.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
********************************
ظهر امروز با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و ‌جوانان، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از مسئولین کشوری و استانی و شهرستانی و برخی از ورزشکاران و ورزش دوستان کهگیلویه ای ، ساختمان جدید اداره ورزش و جوانان و چمن مصنوعی در دهدشت افتتاح شد.
 
عملیات ساخت این چمن مصنوعی در سال ۹۷ آغاز و در آبان ماه ۹۸ افتتاح و به بهره برداری رسید. مساحت این پروژه  ۱۲۷۰ متر مربع  و اعتبار آن ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است.
 
تصاویر تکمیلی؛
 
---

***********************************

سه طرح عمرانی شهرستان بهمئی در حوزه ورزش و جوانان ظهر امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

این طرح‌ها شامل سالن چند منظوره ورزشی،چمن مصنوعی و خانه جوان شهرستان بود.

این طرح های ورزشی با متراژ بیش از ۳ هزار متر مربع و اعتباری ۵۵ میلیارد ریال احداث و به بهره برداری رسیدند.

وزیر ورزش و جوانان در سفر امروز خود به استان کهگیلویه و بویراحمد در مجموع 16 طرح ورزشی با اعتبار 180میلیون ریال در نقاط مختلف استان افتتاح کرد که سهم شهرستانی بهمئی از این طرح ها 3 طرح بود.

در ادامه تصاویری از سفر وزیر ورزش و جوانان به بهمئی که استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هم همراه او بودند، مشاهده کنید:

 

 

 
************************
 
عصر امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان سالن ورزشی روستای چنارستان شهرستان بویراحمد افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم گفت: مرکز استان دارای ظرفیت خاصی بوده و با تعامل خوب بین مسوولان اتفاقات خوبی رخ داده است و بویراحمد دارای استعداد های برتر بود، بنابر سیاست هایی که توسط شما انجام شد برای شهرستان انجام شد.


علوی ادامه داد: در مسابقات قایقرانی در استعدادهای برتر تیم اول شدیم، امروز این سالن با اعتبار ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح شد که در سال های ۹۷ و ۹۸ عملیات اجرایی ان انجام شد.


وی افزود: ۷۲ پروژه در دستور کار قرار دارد و با اعتبار ۸۱ میلیارد تومان آنها را به پایان برسانیم


نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا نیز گفت: امروز آقای سلطانی فر در یک کار طاقت فرسا پروژه هایی را افتتاح کردند و در این بین به حوزه انتخابیه ما رسید.


زارعی گفت: بیش از ۵۴ درصد جمعیت در این دو شهرستان قرار دارد که هیئت های مختلف ورزشی و ورزشکاران وجود دارد، در سال های اخیر با تلاش ها و همت دولت تدبیر و امید بالغ بر ۱۴ میلیارد از محل وزارت نفت برای دو شهرستان اختصاص پیدا کرده است.

 

درصدد هستیم 10زمین چمن مصنوعی با کمک وزیر افتتاح شود، این سفر شناختی بیشتری در اختیار وی قرار خواهد داد تا از ورزشکاران و استعدادهای استان استفاده شود و زمینه حضور جوانان در سطح استان و ملی فراهم شده که در سطح ملی و فراملی ایفا کنند.سرای کوهنوردی در حوزه دنا آماده بهره برداری است و از شما درخواست داریم که در بهمن ماه سفری خاص برای شهرستانددنا داشته باشیم.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.