گروه: اخبار استان خبر: 139596 / تاریخ انتشار : 1398/8/17 ساعت : 09:28

مدیرکل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد کیست؟/پیرسبزی پاسخ می دهد!

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنشی جالب به خبر اخیر برخی از رسانه های استان مبنی بر انتصاب وی به سمت مدیرکلی ارشاد، از این انتصاب اظهار بی اطلاعی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دقایقی پیش در گفت و شنود اختصاصی با خبرنگار ما در واکنش به خبر اخیر برخی از رسانه های استان مبنی بر انتصاب وی به سمت مدیرکلی ارشاد، از این انتصاب اظهار بی اطلاعی کرد.

 

محمدعلی پیرسبزی گفت: بنده هم این خبر را از رسانه ها شنیدم، هنوز رسما چیزی به ما اعلام نشده است.

 

وی افزود: خودم هم متعجم که این چه خبری است که وزارت خانه هنوز اداره کل خود را در جریان قرار نداد، اما به بیرون درج شد.

 

پیرسبزی با بیان اینکه نمیدانم کسی که اولین خبر را زد بر روی چه حسابی این کار را کرد، گفت: هنوز از وزارتخانه با بنده تماس گرفته نشد؛ نمیدانم دوستان لطف داشتند، نمیدانم شیطنت داشتند، همچنین راست و دروغ آن را هم نمی دانم.

 

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: وقتی یک رسانه خبری راجع به یک انتصاب می زند که از آن اطلاع دقیق ندارد، حداقل باید اشاره کند که بر اساس گمانه زنی ها این خبر رخ داد اما هیچکدام از رسانه هایی که این مطلب را درج کردند ،حرفی از گمانه زنی به میان نیاوردند.

 

پیر سبزی در پایان سخنان خود گفت: صحت و سقم خبر اوایل هفته بعد که پایان تعطیلات اخیر است، مشخص می شود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ارشادی
1398/8/17 - 17:25
جناب پیرسبزی چطور نمی دانی چطور میدانی هفته دیگه به عنوان مدیر معرفیت میکنن چطور میدانی نماینده شهرتون چقدر پیگیر بودن و چه قول هایی به وزلرت ارشاد دادند چطور میدانی شما در اخرین روزها قهر کردی و گفتی دیگه نمیخوای ولی کسانی که پیگیر بودند زمین و زمان و بهم دوختند تا این کار بشود چطور وقتی با حوزه استانداری صحبت کردی و دیگر حوزه ها میدانستی برای مدیرکلی بوده اونهایی که گزینه های مدیران قبل‌را به خاطر هنرمند محکوم‌میکردن این هم‌ مدیرکل هنرمند میخوایم ببینیم این هنرمند چه کار میتواند بکند که دیگران نتوانستند البته امید داریم نه به خاطر هنرمند بودن شما بلکه به خاطر قول هایی که ‌نماینده به وزلرت ارشاد داده
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.