گروه: اخبار استان خبر: 139595 / تاریخ انتشار : 1398/8/17 ساعت : 10:00
گزارش تصویری

استقبال بی نظیر از مدال آور کشتی فرنگی جهان+تصاویر

مراسم استقبال از دارنده مدال برنز جهانی کشتی فرنگی در بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ مهدی محسن نژاد، دارنده مدال برنز جهانی جوانان زیر 23سال مجارستان در بازگشت از به کشور با استقبال گرم مردم ومسئولان مواجه شد.

 

 

پدر مهدی محسن نژاد که با آغوش باز به استقبال پسرش رفت، با ارسال پیامی به همین مناسبت ازهمه کسانی که در مراسم استقبال شرکت داشتند، تقدیر وتشکر کرد .

 

متن پیام سیف اله محسن نژاد به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند قادر متعال را شاکرم که به این بنده حقیر توفیق عنایت فرمود تابتوانم فرزندی پاک سرشت وپهلوانی جوانمرد را پرورش دهم تا امروزه بتواند پرچم کشورعزیزمان ایران را در مجامع بین المللی وجهانی به اهتزاز درآورد که اگر نبود لطف و عنایت پروردگار، حمایت های بی دریغ، مساعدت و همکاری دلسوزانه مجموعه مربیان محترم ،مدیران خدوم و پرتلاش وزارت ورزش ، مسئولین شهرستانی، اصحاب صدیق رسانه،و دعای خیرمردم قدرشناس و باارزش اعم از همکاران ، دوستان ،فامیلها وپهلوانان وهمه همشهریان عزیزمان هیچ تلاش و کوششی نتیجه نمی داد و مثمر ثمر واقع نمی شد.

بی شک و بدون تردید تشکر و سپاس از تعامل بسیار نزدیک و همکاری بی شائبه همه عزیزان که همواره خود را مدیون آنها پنداشته، کمترین احترام و صحه ای است که بر این صفحه می نگارم؛ انشاءالله بنده پدر پهلوان مهدی محسن نژاد این موفقیت خدادادی فرزندم را تقدیم به همه شما خوبان میکنم.

 درسایه ایزد منان سالم وتندرست باشید.

سیف اله محسن نژاد
در ادامه تصاویری از این اسقبال با شکوه مشاهده کنید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.