گروه: اخبار استان خبر: 139583 / تاریخ انتشار : 1398/8/17 ساعت : 10:23

همه نوع نظرسنجی دولتی خریداریم

مشاور فرهنگی رئیس جمهور که اتفاقا سوابق امنیتی دارد، غالبا ترجیح می دهد مبهم و غیر شفاف باشد. آقای آشنا، این بار هم برخی نظرسنجی ها را زیر سوال برده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه‌ای در کانال شخصی خود در تلگرام نوشت:

مشاور فرهنگی رئیس جمهور که اتفاقا سوابق امنیتی دارد، غالبا ترجیح می دهد مبهم و غیر شفاف باشد. آقای آشنا، این بار هم برخی نظرسنجی ها را زیر سوال برده، اما نگفته مرادش کدام آنهاست و از نتایج کدام نظرسنجی خرسند است؟

بیشتر بخوانید:

چند ماه قبل بود که  علی صوفی (وزیر دولت خاتمی و عضو شورای سیاستگذای اصلاح طلبان) تصریح کرد "محبوبیت روحانی در نظرسنجی ها به زیر 10 درصد رسیده است".

اخیرا هم نظرسنجی دانشگاه مریلند منتشر شد که نشان می دهد:

بیشتر ایرانی‌ها خواستار مقابله به‌ مثل و خروج از برجام هستند. ۵۹ درصد مردم معتقدند ایران باید از برجام خارج شود.


 ۷۵درصد معتقدند حتی اگر آمریکا قول دهد تحریم‌ها را تسهیل می‌کند، باز هم ایران نباید غنی‌سازی را متوقف کند.

برای اولین بار، حمایت از برجام به ۴۲ درصد کاهش یافته است. ۶۹درصد به اینکه سایر اعضای برجام به تعهدات خود عمل کنند، اعتمادی ندارند که نسبت به نظرسنجی 10 ماه قبل، ۳۳ درصد افزایش را نشان می‌دهد. نگرش منفی به آمریکا، به ۸۶درصد رسیده است.

محبوبیت روحانی شدیدا کاهش یافته؛ او بعد از سلیمانی، ظریف، رئیسی، قالیباف و احمدی‌نژاد، در جایگاه ششم قرار گرفته است.

آقای آشنا به انواع نظرسنجی های دولتی دسترسی دارد. ضرورت دارد او، نتایج  و مستندات هر کدام از این نظرسنجی را کمتر به ضرر آقای روحانی و کارنامه اش می یابد، عینا منتشر کند. هر چه باشد، ما خریداریم و قبول می کنیم!

 

انتهای پیام /

منبع: مشرق نیوز

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.